Краматорськ бере участь у Конференції Програми «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

08.09.2021, 15:18, 114,

8-9 вересня в Одесі проходить конференція, організована Групою Технічної Підтримки ПРООН в рамках Програми НКПВУ, яка фінансується Європейським інвестиційним банком і реалізується Міністерством розвитку громад і територій України. У заході беруть участь міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Тетяною Савченко.

У перший день конференції відбудеться церемонія нагородження найкращих проєктів, реалізованих у рамках фінансування Європейського інвестиційного банку. Для участі у церемонії від Краматорської територіальної громади номіновано два проєкти.

Так, «Капітальний ремонт будівлі загальноосвітньої школи № 4 з благоустроєм прилеглої території» номіновано у категорії «Інноваційна школа», а проєкт «Реконструкція нежитлової будівлі під житло для переселенців з розміщенням спортивного та дитячого майданчиків за адресою: вул. Абая, 4 (коригування)» – у категорії «Забезпечення житлом».

Наступного дня ключові експерти ГТП ПРООН з технічних питань, фінансів і закупівель з антикорупційної діяльності поділяться досвідом, як якісно та ефективно втілювати проєкти з відбудови інфраструктури, а експерт «InfoSapiens» представить результати третього етапу дослідження «Соціально-економічний вплив Надзвичайної кредитної програми для відновлення України в цільових областях».

Серед цілей конференції – представити результати впровадження суб-проєктів та обговорити умови участі у 2 Фазі Програми, а також  обмінятися досвідом, яким чином соціальне управління, боротьба з корупцією та інші відповідні практики та інструменти використовуються в конкретних суб-проєктах.