Краматорськ за тиждень: призупинення роботи льодової арени, поточний ремонт доріг та порушення швидкісного режиму

06.04.2021, 12:22, 563,

6 квітня у Краматорську відбулась апаратна нарада під час якої були розглянуті питання захворюваності на коронавірус, поточного ремонту доріг, правопорядку на вулицях міста та роботи льодової арени «Краматорськ»

  • За тиждень виявлено 868 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 969). У міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 179 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 138, решта чекають результатів аналізу. За період вакцинації зроблено 210 щеплень, за минулий тиждень – 40.  Про це під час апаратної наради повідомив начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко. 

Краматорська міська лікарня № 1 подала заяву в Національну службу здоров’я України на отримання «ковідного пакета». Документи ще знаходяться на розгляді. На цьому тижні ДТМО теж подасть заявку на отримання «ковідного пакета». 

  • До поліції Краматорська за тиждень надійшло 1071 заяв, з них до ЄРДР внесено 69 кримінальних правопорушень, у тому числі тяжких та особливо тяжких 26, крадіжок – 29, шахрайств – 9, наркозлочинів – 12, самогубство – 1. За інформацією начальника поліції Краматорська Василя Поштака, в місті скоєно напад на продуктовий магазин. 
  • Патрульна поліція на минулому тижні зафіксувала 17 ДТП, без потерпілих. Основна причина аварій – порушення правил маневрування, на другому місці – порушення швидкісного режиму.

Як повідомив виконуючий обов’язки командиру батальйону Патрульної поліції Єгор Голубов, на минулих вихідних правоохоронці не допустили стихійної торгівлі на вулицях Паркова та М. Приймаченко.  

Складено 36 адміністративних постанов за порушення маскового режиму у транспорті. 

  • За минулий тиждень в Краматорську сталося 18 пожеж. 
  • Продовжуються роботи з демонтажу рекламних конструкцій з центру міста. Зараз демонтуються конструкції на перехресті вулиць В.Стуса та Дружби та вулиць Двірцева та Ювілейна.

Триває ямковий ремонт на аварійних ділянках. На минулому тижні роботи були зроблені на вулицях Волгодонська, Привокзальна площа та дорога від вул. Паркова до вул. Аероколубна. Також на минулому тижні розпочато поточний ремонт доріг в селищі Іванівка.

  • З 2 квітня в Краматорську запрацював пілотний проєкт «пересадочний квиток».
  • Під час апаратної наради міський голова Краматорська Олександр Гончаренко дав розпорядження КП «Міст» відключити електроенергію на льодовій арені «Краматорськ».

«Два тижні арена закрита для відвідування. Ми всі бачимо та розуміємо  ситуацію з пандемією. Шанси що відвідувачі незабаром підуть на арену – низькі. Ми вже розуміємо, що утримання льодового покриття коштує КП «Міст» приблизно 600 тисяч гривень на місяць. І це тільки електроенергія. Тому,  припиняйте негайно споживання електроенергії та «зливайте воду». Якщо пандемія піде на спад – буде поновлення утримання льодового покриття. А зараз це недоцільно».