Краматорськ за тиждень: зростає захворюваність на Covid-19, відкрито ще один центр масової вакцинації, опалювальний сезон розпочався

26.10.2021, 14:41, 249,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я  Андрій Петриченко доповів, що станом на 25 жовтня у Краматорську зареєстровано 16293 підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 722 підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому тижні – 406 випадків), помела 61 людина.

Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 64 715 осіб, двома дозами– 26 725. Щеплення зроблено вакцинами Astra Zeneca, Corona Vac, Pfizer та Moderna і надалі триває.

25 жовтня у Краматорську відкрився третій пункт масової вакцинації на залізничному вокзалі. Працюватиме він з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 14.30. 

Щодо виконання протокольного доручення стосовно перенавантажених працівників центрів масової вакцинації, то було додано п’ять нових бригад, які пройдуть навчання та вже на початку листопада розпочнуть роботу в центрах.

 Представник “Краматорськміжрайтепломережа” доповів, що 25 жовтня розпочався запуск котелень і подача тепла до житлових будинків та об’єктів соціальної сфери, котрі належать до цієї мережі.

З 205 будинків на разі тепло подано до 185. Серед 11 садків тимчасово призупинили подачу в 1 закладі. Всі аварійні ситуації, які виникли під час початку опалювального сезону, відразу розглядаються та усуваються.  

 У ТОВ «Краматорськтеплоенерго» також відбувся запуск мереж, запущено три зони. Прориви ліквідовуються.

Тепло подано до КМУ «ДТМО», КНП МЛ №1, №2, №3. Серед 16 дитсадків теплопостачання вже отримали 8 закладів, питання з іншими –  вирішується, найближчим часом отримає тепло і решта.

КВП «Краматорська тепломережа» також розпочала опалювальний сезон. Усі об’єкти соціальної сфери та будинки підключені. У декількох ліквідовуються аварійні ситуації та налагоджується подача тепла.   

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко доповів про початок опалювального сезону. Будинки отримують тепло, аварійні ситуації ліквідовуються.

Щодо виконання протокольного доручення,  то за інформацією підрядної організації капітальний ремонт будинку №8 по вул. Двірцева буде завершено до 10 листопада, будинку № 26 – до кінця листопада.     

Роботи з облаштування зупинки громадського транспорту біля ЗОШ №1 (з боку школи) будуть виконані в листопаді поточного року.

Також було проведено рейди щодо дотримання маскового режиму в міському транспорті. Андрій Літвіненко зазначив, що ситуація покращилася,  і все більше громадян дотримуються протиепідемічних правил.  

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, доповіла, що на сьогодні на COVID-19 у дитсадках захворіло 7 дітей, 27 вихователів, у школах – 30 учителів. Після канікул до навчання повертаються 1-4 класи, всі інші – за умови, якщо  колективи закладів будуть мати 100% щеплених від COVID-19, хто має протипоказання – надає довідку. Якщо ці умови не будуть виконані – навчання буде здійснюватися в онлайн-режимі.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Поліна Гришичева доповіла, що  за минулий тиждень здійснено фінансування (за рахунок державного бюджету) другого періоду державних допомог, виплачено щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам. У повному обсязі профінансовано субсидії і пільги за вересень.

Із місцевого бюджету здійснені виплати матеріальної допомоги дітям з інвалідністю та онкозахворюваннями.  Управлінням в автоматичному режимі проведено розрахунок і призначено житлові субсидії та пільги за жовтень.