Краматорськ за тиждень: зростає захворюваність на covіd-19, вакцинаційна кампанія продовжується, ведуться поточні ремонтні роботи доріг та підготовка до опалювального сезону

12.10.2021, 16:29, 200,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я  Андрій Петриченко доповів, що станом на 12 жовтня у Краматорську зареєстровано 15232 підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 585 підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому тижні – 328 випадків).

Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 54 138 осіб. За вихідні у центрах масової вакцинації щеплення зробили 251 чоловік.

У будні дні працює 8 центрів вакцинації. Додалося ще два відділення укрпошти на вул. Хабарівській, 32 та Двірцевій, 14. У суботу  працюють – 4. Це згадувані вже відділення укрпошти, а також автовокзал та пункт у ТЦ «Епіцентр». У неділю – лише останні два пункти щеплень.

Інші підприємства працювали у штатному режимі. Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко повідомив , що було виконано ліквідацію ямковості на дорогах, ведуться поточні роботи з ремонту тротуарів, асфальтового покриття. Щодо протокольного доручення,  то будівельне сміття біля магазину «Проком» буде прибрано згідно з приписом.

Облаштування тротуару між вулицею Маяковського та льодовою ареною заплановано на наступний рік, як і на вулиці Хабарівській.

З 18 жовтня заплановано ремонт шляхопроводу по вулиці Салтикова-Щедріна. Перевізників поінформували про обмеження в русі.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Юлія Клець доповіла про здійснені виплати з державного бюджету багатодітним сім’ям, компенсацій за пільговий проїзд. На 1 жовтня діючих субсидій розраховано на 18 323 сімей.

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, повідомила про початок осінніх канікул у школах Краматорська. З метою запобігання поширенню захворюваності на covіd-19 закладам рекомендовано провести канікули з 18 по 31 жовтня.