Краматорськ за тиждень: зростає захворюваність на Covid-19, вакцинаційна кампанія продовжується, триває запуск теплових господарств

02.11.2021, 13:59, 205,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я  Андрій Петриченко доповів, що станом на 2 листопада у Краматорську зареєстровано 16827 підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 470 підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому тижні – 722).

На стаціонарному лікуванні знаходяться 329 пацієнтів з діагнозом: пневмонія. Кількість наявних ліжко-місць для хворих з COVID – 348 (з них зайнятих311, вільних 37).

Кількість вакцинованих з початку вакцинальної кампанії – 71799 осіб.

У Центрах масової вакцинації населення на території автовокзалу, залізничного вокзалу та в приміщенні торговельного центру «Епіцентр» одночасно прийом здійснюють 5 бригад лікарів. У вихідні дні вакциновано 497 осіб.

Із загальної кількості вакцинованих щеплення проведено вакциною AstraZeneca – 13976,  CoronaVac –23244,  Pfizer Comirnaty –28919, Moderna –5660.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко повідомив, що завершуються роботи з поточного ремонту тротуарів селища Жовтневе, тривають роботи з поточного ремонту тротуару по вул. Парковій та поточного ремонту шляхопроводу по вул. Салтикова-Щедріна.

Також продовжуються роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення скверу за будівлею ПКіТ “НКМЗ” та капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення скверу Матері.

Представники теплових господарств доповіли про хід опалювального сезону. Майже всі будинки отримали тепло. Наслідки проривів та аварій ліквідовуються.

«Ще одне прохання до теплопостачальників. Якщо ви ліквідовуєте прориви, то поновлюйте покриття, яке було пошкоджено під час робіт. Є пропозиція використовувати пісок замість землі, де треба швидко поновити пішохідну доріжку», – наголосив міський голова.

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, доповіла, що дитсадки та заклади середньої освіти тепло отримали. Опалювальну систему перевірено, у школах засувки зачинено, бо діти перебувають на онлайн – навчанні.

На сьогодні, порівняно з минулим тижнем, спостерігається зменшення захворюваності на COVID-19 серед дітей та працівників освітніх закладів.

З початку навчального року у школах Краматорська всього на  COVID-19 захворіло 124 дитини, у садках – 48.