Краматорськ за тиждень: зростає захворюваність на COVID-19, школярі вийшли на навчання, водоканал надає роз’яснення щодо нарахувань

15.02.2022, 15:30, 438,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Олексій Журавльов, начальник відділу обслуговування громадан № 1 Управління обслуговування громадян пенсійного фонду у Донецькій області, коротко розповів про підсумки роботи у 2021 році.

Станом на 1.01.2022 року у Краматорську загальна чисельність осіб, що перебуває на пенсійному обліку, складає 88,7 тис., у тому числі 36,7 тис. ВПО. За сприяння виконкому щомісячно проводилися засідання комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати. За результатами сумісних заходів у 2021 році 129 боржників погасили заборгованість на суму 11,6 млн. гривень. Надходження єдиного внеску має найбільшу питому вагу у загальній сумі надходжень до пенсійного фонду.

Також протягом 2021 року Сервісний центр міста Краматорськ брав участь у засіданнях робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та занятості населення. Як результат – легалізація  2042 робочих місць, надходження до бюджету пенсійного фонду 4,7 млн. грн.,  18 об’єктів господарювання підвищили зарплату  на 56,7 тис. грн., до бюджетного фонду надійшло 12,5 тис. грн. єдиного внеску.

Начальник відділу охорони здоров’я  Андрій Петриченко доповів, що станом на  15 лютого у Краматорську зареєстровано 26 233  підтверджених випадки COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 2943 підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому – 2667). За період пандемії кількість вакцинованих, які перебували на стаціонарному лікуванні – 256 осіб. Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 125 371 особа. За минулий тиждень щеплено 1791 особу.

У Центрах масової вакцинації населення на території магазину «Вікна та двері» (вул. Двірцева,45) та в приміщенні торговельного центру «Епіцентр» прийом здійснюють 4 бригади лікарів. За вихідні у них вакциновано 175 осіб.

Залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 60,  CoronaVac – 6662,  Pfize Comirnaty – 4298, Moderna – 0.

Наталія Ананських, заступник начальника управління освіти, доповіла, що з понеділка 5-11 класи вийшли на навчання. У садках 27 груп на самоізоляції. Щодо харчування у закладах освіти, то з кінця минулого тижня всі школи та садки отримали фрукти.

Начальник управління ЖКГ Андрій Літвіненко, повідомив, що за минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало. Обслуговуючими  підприємствами ТОВ «УК «ЛАДІС», КО «ЖБК» та ОСББ проводилися роботи з поточного ремонту житлового фонду міста, виконувались заявки населення.

КП «ДРУАС» на минулому тижні проводило розчищення території лісозони у квадраті вул. О.Тихого, пр-т Миру, бул. Машинобудівників, вул. Дружби.

З наступного тижня розпочнеться видалення старих дерев на вул. Б. Хмельницького, а також буде представлено мешканцям візуалізацію даної території після реконструкції. Переглянути можна за посиланням.

Головний інженер КВП «Краматорський водоканал» Євгеній Ісіметов надав роз’яснення щодо абонплати за водопостачання та методики розподілу послуг між споживачами для житлових та нежитлових приміщень у багатоповерхових будинках. Детальніше за посиланням.

Директор КАТП 052810 Микола Омелюх повідомив, що з 1 березня у Краматорську будуть встановлювати євроконтейнери для сміття. Старі, які будуть у задовільному стані, перемістять до селища Жовтневого та Красногірки.