Краматорськ за тиждень: зростає захворюваність на COVID-19, комунальні підприємств готуються до ліквідації наслідків негоди, на площі Миру приберуть ялинку та новорічні інсталяції

18.01.2022, 12:48, 252,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я  Андрій Петриченко доповів, що станом на  18 січня у Краматорську зареєстровано 19 227  підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 130 підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому – 69). За період пандемії кількість вакцинованих, які перебували на стаціонарному лікуванні – 189 осіб. Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 119 042 особи. За минулий тиждень щепленно 2640 осіб.

У Центрах масової вакцинації населення на території магазину «Вікна та двері» (вул. Двірцева,45), на території залізничного вокзалу та в приміщенні торговельного центру «Епіцентр» прийом здійснюють 5 бригад лікарів. У вихідні 15-16 січня у них вакциновано 148 осіб.

Залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 0,  CoronaVac –332,  Pfize Comirnaty –4002, Moderna – 0.

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, доповіла щодо захворюваності на COVID-19 в закладах освіти. В дитсадках на разі хворіє 1 дитина та 5 вихователів, у школах – лише 4 вчителі.

Також Наталія Ананських розповіла про  введення нового меню у садках та школах міста. У групах у соцмережах заклади освіти розмістили фото страв, які були приготовані для дітей. Із установами, до яких були нарікання щодо вигляду порцій, проводилася  роз’яснювальна робота.

 Міський голова Олександр Гончаренко запропонував провести зустріч з керівництвом Батьківської ради, щоб зібрати побажання щодо харчування дітей та відкоригувати його.

Заступник начальника управління ЖКГ Олена Бахметьєва, повідомила, що за минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало. Обслуговуючими  підприємствами ТОВ «УК «ЛАДІС», КО «ЖБК» та ОСББ проводилися роботи з поточного ремонту житлового фонду міста, виконувались заявки населення.

КАТП 052810 працювало згідно графіку. Вивезено побутових відходів – 804,21 т. Ліквідовано сміттєзвалищ об’ємом 140м³:

  • вул. Архангельська, 1-9 – 91 м³;
  • вул. О. Тихого (сквер Пам’яті жертв Голодомору) – 49 м³.

КП «ДРУАС» на минулому тижні проводило поточне утримання території міста. Підприємство готується до ліквідації наслідків негоди (оскільки найближчими днями очікується зниження температури та снігопади), піско-сольової суміші наразі залишилося близько 4 тисяч тон. Цієї кількості, враховуючи погодні умови, вистачить до весни.

Начальник управління з гуманітарних питань Андрій Гореславець повідомив, що 22 січня о 10.00  біля пам’ятника Т.Шевченку відбудеться урочистий захід до Дня соборності України. Також до кінця цього тижня з площі Миру приберуть ялинку та новорічні інсталяції.