Краматорськ за тиждень: зростає рівень захворюваності на COVID-19, продовжується вакцинація населення, завершується підготовка до опалювального сезону

21.09.2021, 13:08, 139,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів чергову апаратну нараду, на якій керівники важливих структур міста доповіли про результати своєї роботи за тиждень.

Начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко доповів, що станом на 21.09.2021 у Краматорську зареєстровано 14068 підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 151  підтверджений випадок COVID-19 (на попередньому тижні – 51 випадки).

Кількість вакцинованих з початку вакцинальної кампанії – 42988 (що становить 27,8 % від загальної кількості дорослого населення).

В Центрах масової вакцинації населення на території автовокзалу (бульвар Машинобудівників, 28) та в приміщенні торговельного центру «Епіцентра» одночасно прийом здійснюють 5 бригад лікарів.

Станом на 21.09.2021 залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 5793,  CoronaVac –6066,  Pfizer Comirnaty – 2502, Moderna – 0.

Міський голова наголосив, що у місті вже 20 шкіл можуть працювати у жовтій зоні. Загальний відсоток вакцинованих учителів та персоналу шкіл по Краматорську становить 82,6 %. Аутсайдерами залишаються школи № 13 та 30. Питання вакцинації робітників освітньої сфери стосується і дитсадків. Тепер, якщо  кількість вакцинованих працівників дошкільного закладу освіти не досягне позначки 80%,  такий садок працювати не буде у разі переходу до жовтої зони.

Заступник начальника  управління житлово-комунального господарства Олена Бахметьєва зазначила, що підприємства ЖКГ минулого тижня працювали у штатному режимі. Підрядні організації продовжують виконувати договірні обов’язки, виконується поточний ремонт доріг. Підприємства теплопостачання завершують підготовку до опалювального періоду: вже підготовлені котельні, теплові пункти, проведено планову заміну  тепломереж.

З метою організації під’їзних шляхів до ЗЗСО №25 та д/с №53 було  вирішено: організувати пішохідний перехід біля ЗОШ № 25 з облаштуванням підходів до нього з боку школи та буд. № 57 по вул. В. Стуса у тому місці, де закінчується пішохідна доріжка біля будинку; заасфальтувати частину майданчика на куті буд. № 57 по вул. В. Стуса та встановити на краю майданчика бордюр заввишки 18 см для унеможливлення наскрізного проїзду автомобілів. Лист з переліком необхідних робіт направлено до КП «ДРУАС».

Начальник управління праці та соціального захисту населення Поліна Гришичева доповіла, що за минулий тиждень здійснено виплати (за рахунок державного бюджету) другого періоду державних допомог, виплачено щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам. Із місцевого бюджету здійснені виплати на поховання незастрахованих громадян міста, матеріальна допомога за рішенням міської ради. Розпочалася робота щодо виплат матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО та особам з інвалідністю внаслідок війни.