Краматорськ за тиждень: зростання захворюваності на коронавірус вдвічі, покращення роботи контакт центру та демонтаж незаконних тимчасових споруд

02.03.2021, 11:28, 1011,

За минулий тиждень рівень захворюваності на коронавірус у Краматорську зріс вдвічі – у середньому з 15,6 випадків на добу до 31,3.  Про це повідомив начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко. Наразі 8 класів у загальноосвітніх школах знаходяться на самоізоляції. Захворюваність серед вчителів також зросла на 16 %.

До поліції Краматорська за цей же період надійшло 1066 заяв, з них до ЄРДР внесено 90 кримінальних правопорушень, у тому числі 1 вбивство, 9 тілесних ушкоджень, 1 пограбування та 1 розбійний напад, 40 крадіжок. Розслідувано 46 кримінальних правопорушень.

Зафіксовано 11 ДТП, з них 4 постраждалими (7 осіб). Також патрульна поліція склала 34 постанов у громадському транспорті про порушення масочного режиму.

Як повідомила керівник «СЕЗ» Марина Бурлай, завдяки поширенню інформації про роботу контактного центру, кількість звернень громадян значно зросла з початку  року. Так, за 2020 рік надійшло 1274 звернень, а лише за два місяці поточного року – вже 1438. Лише за минулий тиждень отримано 203 звернень від мешканців  та надано 265 консультацій.

Комунальні служби розпочали весняне прибирання автошляхів та продовжують  ремонт аварійно-небезпечних ділянок (103м2). КАТП вивезло 837 тонн сміття.

Як повідомила начальник транспорту, зв’язку та енергетики Олена Бахметьєва, моніторинг нового маршруту № 33 показав наступні результати – маршрут є збитковим, оскільки не забезпечується достатній пасажиропотік. Тому для розв’язання цієї проблеми буде запропоновано скорочення маршруту до зупинки Нового Світу, після чого пасажири отримають пересадочний квиток та зможуть пересісти на будь-який інший маршрут комунального транспорту у необхідному їм напрямку. У разі, якщо цей проєкт рішення буде підтримано, впровадження цього пілотного проєкту буде проходити протягом 2 місяців.

Відділом комунального господарства та відділом споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики розпочата активна робота з прибирання незаконних тимчасових споруд на території Краматорська. Вже демонтовано 5 таких об’єктів. У першу чергу, прибираються ти з них, де не ведеться ніяка діяльність.