Краматорськ за тиждень: зростання захворюваності на коронавірус та паркування у дворах багатоповерхівок

10.03.2021, 14:30, 724,

Станом на 10 березня з початку епідемії в Краматорську зареєстровано 7353 випадки захворюваності. З них 375 дітей віком до 18 років, 391 – медичних працівників. Про це повідомив начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко.

За тиждень виявлено 375 випадків, на минулому тижні 219. Середній показник за добу – 52,9 випадків, на попередньому тижні 31.3. Протягом тижня зроблено 976 ПЛР тестів.

На минулому тижні в Краматорську розпочалося щеплення. Вже вакциновано 40 медиків міста. За інформацією Андрія Петриченка, з 580 медпрацівників біля половини не бажають робити щеплення, тому що вже перехворіли, або з інших причин.

До поліції Краматорська за цей же період надійшло 1166 заяв, з них до ЄРДР внесено 102 кримінальних правопорушення, у тому числі тяжких та особливо тяжких 35, 4 тілесних ушкоджень, крадіжок – 39, шахрайства – 8.

Зафіксовано 20 ДТП, з них 4 з постраждалими. Також патрульна поліція склала 34 постанов у громадському транспорті про порушення масочного режиму.

Виконуючий обов’язки командиру батальйону Патрульної поліції Єгор Голубов за дорученням розповів про те, чому не штрафують водіїв, які залишають машини во дворах багатоповерхівок. Як пояснив Голубов, “газон” – це ділянка землі з дерновим покриттям і посівом трави, який створений штучно і повинен розташовуватися в межах так званих “червоних ліній”. Дворові території розташовані поза межами червоних ліній. Тобто якщо місця для паркування у дворах відсутні, то водій може сам обирати місце для паркування. Головне, не створювати перешкод для пішоходів та спецтранспорту.

Виконуючий обов’язки командиру батальйону звернув увагу, що за такі порушення передбачено попередження, а не штраф.

Для розв’язання питань порушення паркувань в місті необхідно, на думку Патрульної поліції та відділу безпеки дорожнього руху, забезпечити необхідну кількість місць для паркування та застосувати технічні засоби обмеження руху. А також відновити бордюрний камінь во дворах, де він був пошкоджений. Якщо є такі відомості нехай містяни телефонують на лінію 102, приїде екіпаж на місце і дасть кваліфіковану оцінку на наявність правопорушення.

Міський голова Олександр Гончаренко віддав доручення юридичному відділу розібратися в законодавчих аспектах цієї проблеми.