Краматорськ за тиждень: зростання захворюваності на COVID-19, поточний ремонт доріг та підготовка до опалювального сезону

14.09.2021, 12:24, 342,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

Розпочалося засідання з привітання КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» з перемогою у Всеукраїнському конкурсі на краще підприємство міського електротранспорту України у ІІ кварталі 2021 року.

За інформацією начальника відділу охорони  здоров’я Андрія Петриченка, за тиждень у місті виявлено 51 підтверджений випадок COVID-19 ( на минулому тижні – 38).

Станом на 14 вересня на стаціонарному лікуванні знаходяться 57пацієнтів з діагнозом: пневмонія. З них 41 з підтвердженим COVID-19.

За минулий тиждень вакциновано 3320 осіб.

В Центрах масової вакцинації населення на території автовокзалу та в приміщенні торговельного центру «Епіцентра» одночасно прийом здійснюють 5 бригад лікарів.

Станом на 14.09.2021 залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 7115,  CoronaVac –534,  Pfizer Comirnaty – 2064, Moderna – 45.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства Олена Бахметьєва доповіла про поточні роботи за тиждень.  Ремонтними і будівельними підприємствами міста було виконано роботи з ліквідації ямковості на дорогах та поточні ремонти дорожнього полотна вулиць, відремонтовано тротуари, завершено роботи з ліквідації вибоїн пневмо-струменевим методом.

Також було проведено обстеження під’їзних шляхів до ЗЗСО №25 та запропоновано декілька варіантів вирішення зазначеної проблеми. Зокрема, пропонувалось облаштування пішохідного тротуару вздовж території ЗЗСО №25 з нанесенням відповідної розмітки або додаткове облаштування паркомісць поблизу дитячого садочка.

Наразі питання залишається відкритим. Шляхи вирішення проблеми опрацьовуються.

Роботи з підготовки до опалювального періоду соціальної сфери міста на завершальному етапі. Дошкільні і навчальні заклади підготовлено в повному обсязі, готовність закладів охорони здоров’я міського і обласного підпорядкування складає  90 %.