Краматорськ за тиждень: знижується захворюваність на COVID-19, комунальні підприємства продовжують роботу з видалення аварійно-небезпечних дерев, льодова арена скоро ввійде у звичний графік роботи

11.01.2022, 14:45, 167,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я  Андрій Петриченко доповів, що станом на  10 січня у Краматорську зареєстровано 19 083  підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 69 підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому – 104). За період пандемії кількість вакцинованих, які перебували на стаціонарному лікуванні – 186 осіб. Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 116 232 особи. За минулий тиждень щепленно 560 осіб.

У Центрах масової вакцинації населення на території магазину «Вікна та двері» (вул. Двірцева,45), на території залізничного вокзалу та в приміщенні торговельного центру «Епіцентр» прийом здійснюють 5 бригад лікарів. У вихідний день 7 січня центри не працювали. 8-9 січня у них вакциновано 25 осіб.

Залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 20,  CoronaVac –1021,  Pfize Comirnaty –2634, Moderna – 0.

Міський голова зазначив, що з 01.02.2022 року працівники органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, які не мають жодного щеплення від COVID-19, будуть відсторонені від виконання службових обов’язків згідно з чинним законодавством.

 Начальник управління ЖКГ Андрій Літвіненко, повідомив, що за минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало. Обслуговуючими  підприємствами ТОВ «УК «ЛАДІС», КО «ЖБК» та ОСББ проводилися роботи з поточного ремонту житлового фонду міста, виконувались заявки населення.

КВП «Краматорський водоканал»  працювало в штатному режимі.

КП «ДРУАС» на минулому тижні проводило поточне утримання території міста.

Триває робота з видалення аварійно небезпечних дерев, у межах виділеного фінансування. Наразі видалено 563 дерева, залишилося ще 601. Також планується робота з озеленення вулиць В.Стуса та Б.Хмельницького.

Вадим Лукашук, директор КП «МІСТ», доповів щодо масових катань на льодовій арені. У святкові дні, канікули заклад зіткнувся з масовим напливом відвідувачів. Це також пов’язано з тим, що більшість мешканців вирішили витратити «ковідну тисячу». У цей період було виділено додаткового касира, проте заклад фізично не в змозі випустити на ковзанку понад 150 відвідувачів. А проєкт самої споруди не передбачав місця, де б вони могли чекати чи відпочивати.

Та коли закінчаться свята і канікули, ажіотаж спаде, і льодова арена буде працювати за звичним графіком.