Краматорськ за тиждень: знижується захворюваність на COVID-19, комунальні підприємства ліквідовують наслідки негоди, у дитсадках та школах з’явилося нове меню

04.01.2022, 12:09, 340,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я  Андрій Петриченко доповів, що станом на 4 січня у Краматорську зареєстровано 19 014  підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 104 підтверджені випадки COVID-19 (на попередньому – 95). За період пандемії кількість вакцинованих, які перебували на стаціонарному лікуванні – 176 осіб. Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 115 418 осіб. За минулий тиждень щепленно 1396 осіб.

У Центрах масової вакцинації населення на території магазину «Вікна та двері» (вул. Двірцева,45), на території залізничного вокзалу та в приміщенні торговельного центру «Епіцентр» прийом здійснюють 5 бригад лікарів. У вихідні дні 1-2 січня центри не працювали. 3 січня у них вакциновано 47 осіб.

Залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 140,  CoronaVac –1488,  Pfizer Comirnaty –0, Moderna –150.

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, доповіла, що наразі на COVID-19  у дитсадках хворіє тільки 4 вихователі, у школах – 10 дітей та 3 вчителі. Також з 4 січня у дитсадках діти будуть харчуватися за новим меню, у школах – після канікул з 17 січня.    

Олена Бахметьєва, заступник начальника управління ЖКГ, повідомила, що за минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало. Обслуговуючими  підприємствами ТОВ «УК «ЛАДІС», КО «ЖБК» та ОСББ проводилися роботи з поточного ремонту житлового фонду міста, виконувались заявки населення.

Під час ліквідації наслідків негоди з боку всіх комунальних підприємств було залучено 23 одиниці техніки. Основна увага була приділена розчищенню тротуарів, зупинок, автошляхів.

Завершено встановлення 155 теплолічильників, наразі триває їх пуско-налагоджувальна робота, яка орієнтовно завершиться у січні.

Триває видалення аварійно небезпечних дерев, у межах виділеного фінансування. Протягом 2021 року було видалено 459 аварійних дерев. Видаленню підлягає ще 355.

Начальник управління з гуманітарних питань Андрій Гореславець повідомив, що 7 січня 2022 року о 15.00 на площі Миру відбудеться святкування Різдва. На гостей та мешканців міста чекають виступи місцевих колективів, розваги, різдвяний ярмарок тощо.