Краматорськ за тиждень: зниження захворюваності на коронавірус, розчищення доріг та тротуарів та цілодобовий пункт обігріву

19.01.2021, 11:11, 802,

За інформацією відділу охорони здоров’я, У Краматорську за тиждень виявлено 317 випадків захворюваності на коронавірус, що нижче показника попереднього тижня. В середньому число випадків в день – 45, 3.

За тиждень патрульна поліція зафіксувала 15 ДТП, 6 з них з потерпілими, складено 11 адміністративних протоколів на водіїв за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Взагалі до поліції надійшло 1100 заяв та повідомлень, до ЄРДР внесено 89 кримінальних правопорушень, у тому числі 31 тяжких та особливо тяжких, 1 вбивство, 48 крадіжок, 8 шахрайств. Повідомлено про підозру 7 особам, розслідувано 4 кримінальних правопорушення.

Комунальні підприємства міста працювали у посиленому режимі у напрямку прибирання доріг та боротьбі з ожеледицею, посипкою автошляхів та тротуарів, очищення зупинок громадського транспорту та переходів. Була залучена уся наявна прибиральна техніка. Заступник міського голови Андрій Безсонний подякував комунальникам  за злагоджену роботу.

Світлофорний об’єкт по вул. К. Гампера поки що працює в звичайному режимі – після отримання листа від заводу СКМЗ, в якому пояснюється, щоу  підприємства поки що існує потреба у руху великоваговому  транспорту на цьому відрізку шляху, наразі лише скоректовано світлограму – подовжено дію зеленого світла.     

Для підвищення безпеки на острівцях безпеки фахівцями відділу транспорту, зв’язку та енергетики була проведена оцінка вартості робіт – для встановлення світлодіодних знаків та заміни стійок – необхідно додаткове виділення близько 50 тисяч гривень.

КП «Міськсвітло» виконує  обстеження та складає графік необхідних робіт для зовнішнього освітлення Дмитрівки на інших селищ  – до кінця поточного тижня строки будуть визначені.

Середньодобова подача води за тиждень склала 33 тис. м3/добу. За тиждень усунуто:  18 витоків на водопровідних мережах, 53 засмічень на каналізаційних мережах. Продовжується щоденний контроль за якістю питної води. Поки що джерело забруднення води у Сіверському Донці не встановлено, роботи у цьому напрямку продовжуються в Харківській області.

Згідно з інформацією управління освіти, станом на ранок 19 січня, у дошкільних закладах 4 групи знаходяться на самоізоляції, 13 співробітників мають діагноз COVID-19. На дистанційному навчанні захворюваності серед школярів не зафіксовано.  

У Краматорську працює цілодобовий пункт обігріву по вул. Академічній, 96 (Центр обліку бездомних осіб). За цей час до нього звернулися 33 особи. В такому режимі пункт буде працювати орієнтовно до 21 січня.