Краматорськ за тиждень: ЗНО та підготовка до відкриття пришкільних таборів

25.05.2021, 10:49, 476,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

Захворюваність у Краматорську на коронавірус знижується. Про це повідомив начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко. Так, за минулий тиждень виявлено 123 випадки, на попередньому – 185. Середня кількість випадків на добу складає 17, 6 (30,8 – на попередньому). Наразі у місті є в наявності майже 1200 доз вакцин, а кількість бажаючих отримати вакцинацію, зареєстрованих через додаток «Дія», складає 757 осіб. Разом з тим, більшість краматорців бажають отримати вакцину іншої торгової марки аніж ті, що зараз отримало місто. Кількість вакцинованих з початку вакцинальної компанії – 2205 (з них лікарів та середніх медичних працівників – 601, робітників соціальної сфери – 85, вчителя та інші працівники сфери освіти -71). Із загальної кількості вакцинованих щеплень проведено – AstraZeneca – 2100 та CoronaVac – 105.

За інформацією виконуючого обов’язки начальника поліції Краматорська Станіслава Загурського, за тиждень надійшло 1189 заява, з них до ЄРДР внесено 69 кримінальних правопорушень, у тому числі тяжких та особливо тяжких 22, крадіжок – 33, шахрайств – 11, наркозлочинів – 8.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорську відпрацьовано 603 викликів на лінію «102». Громадянами було скоєно 18 дорожньо-транспортних пригод, 1 – з потерпілими.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, що наразі  підприємства дорожнього господарства займаються поточним ремонтом доріг та ліквідацією ямковості. Підрядною організацією виконується ремонт струйним методом.

Тривають перевірки приватних перевізників щодо чистоти в транспортних засобах. 

На минулому тижні сталася 1 пожежа й 2 рази бригади ДСНС виїжджали на ідентифікацію вибухонебезпечних предметів.

Від мешканців Краматорська надійшло 569 звернень до керуючої компанії «Ладіс», усі вони виконані. До контакт-центру надійшло 215 звернень (4061 з початку року).

Розпочалися ЗНО, які триватимуть найближчими тижнями. Також управління освіти проводить підготовку до відкриття пришкільних літніх таборів. На прохання батьків, було прийнято рішення про відкриття такого табору також і у Старій частині міста. Табори працюватимуть у школах № 32, 25, 8, 22, 35, 4, 16, 23.