Краматорськ за тиждень: збільшується кількість вакцинованих, захворюваність на COVID-19 зростає, завершується підготовка до опалювального сезону

05.10.2021, 11:54, 226,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко доповів, що станом на 5 жовтня у Краматорську зареєстровано 14644 підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 328 підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому тижні – 214 випадків).

У центрах масової вакцинації за вчора перше щеплення зробила  871 людина. Це найбільший показник з початку кампанії.

«Якщо такими темпами  буде йти справа і надалі, то приблизно за два тижні ми зможемо завершити щеплювання наявними вакцинами», – прокоментував Олександр Гончаренко.

Також Андрій Петриченко зазначив, що вчора було відкрито КНП «Міська лікарня №1» щодо госпіталізації хворих на  COVID-19. Наразі там можуть ушпиталити 70 осіб.

Інші підприємства працювали у штатному режимі. Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко звітував про виконання протокольного доручення: було виконано роботи з ліквідації ямковості на дорогах, ведуться поточні роботи з ремонту тротуарів, асфальтового покриття.

На зупиночному пункті ЗОШ №1 облаштовано тверде покриття (плити), встановлений дорожній знак «Пункт зупинки автобуса».

Щодо дотримання маскового режиму було здійснено перевірку перевізників, складено кілька протоколів. Олександр Гончаренко наголосив на посиленні контролю в транспорті міста, адже це стосується безпеки та здоров’я громадян.

В.о гендиректора «Краматорськтеплоенерго» Олександр Стоцький повідомив, що початок опалювалювального сезону заплановано на 15-16 жовтня, але можливе корегування, пов’язане з погодними умовами.