Краматорськ за тиждень: завершується підготовка до опалювального сезону, продовжується вакцинаційна кампанія, захворюваність на COVID-19 зростає

28.09.2021, 12:04, 214,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи за тиждень.

Начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко доповів, що станом на 28 вересня у Краматорську зареєстровано 14288 підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 214  підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому тижні – 151 випадок).

Кількість вакцинованих осіб – 47372 (що становить 30,6 % від загальної кількості дорослого населення).

У Центрах масової вакцинації населення на території автовокзалу та в приміщенні торговельного центру «Епіцентр» одночасно прийом здійснюють 5 бригад лікарів.

Станом на сьогодні залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 4206,  CoronaVac –4051,  Pfizer Comirnaty – 2502, Moderna – 0.

Начальник відділу житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко повідомив, що за минулий тиждень  суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало.

Проведено ремонти обладнання. Котельні і станція ТЕЦ готові до початку опалювального періоду, встановлюються прилади обліку після чергових повірок. Житловий фонд  до прийому теплоносія підготовлено.  Розпочато заповнення трас і теплових систем споживачів.

Соціальна сфера міста готова до початку опалювального періоду, тривають тендерні процедури  щодо закупівлі палива (вугілля, дрова на контролі підготовка 2-х  закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування).

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, доповіла, що загальний відсоток вакцинованих учителів, вихователів та персоналу дошкільних і навчальних закладів  становить 88 %.  Тому школи та садочки працюють у звичному режимі.