Краматорськ за тиждень: запуск нового маршруту, відсутність грипу та заборгованість виплат пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги

05.01.2021, 11:06, 1685,

Краматорськ за тиждень: запуск нового маршруту, відсутність грипу та заборгованість виплат пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги (виплати з державного бюджету).

Під час першої апаратної наради міський голова Краматорська подякував усім комунальним службам міста за злагоджену роботу під час новорічних свят, та швидке прибирання головної площі міста.

За інформацією Краматорського відділу поліції, з 28 грудня по 4 січні надійшло 1024 заяви від мешканців, з них до ЄРДР внесено 28 кримінальних правопорушень, у тому числі 11 тяжких та особливо тяжких, 1 вбивство, 12 крадіжок. Розслідувано 22 кримінальних правопорушення, 16 особам повідомлено про підозру.

За тиждень відбулося 11 ДТП, з них 1 – з постраждалими. Співробітниками ДС НС ліквідовано 2 пожежі, 1 людина, нажаль, загинула.

Невдовзі розпочне свою роботу новий маршрут № 33 – за умови прийняття відповідного рішення про призначення переможця конкурсу на найближчому засіданні виконкому. Також відділом транспорту, зв’язку та енергетики вже розглядається звернення мешканців  селища Дмитрівка про подовження цього маршруту до їхнього населеного пункту. Так, від нинішньої кінцевої зупинки треба подовжити маршрут протяжністю 7,5 км у один бік.

Тим не менш Олександр Гоначернко підкреслив, що звернення мешканців селища не залишаться поза увагою. «Після приєднання Дмитрівки до Краматорської територіальної громади усі проблеми, якими ніхто не займався довгий час, покладено тепер на нас. Треба розуміти, що такі питання за один тиждень вирішити неможливо, але ми розпочинаємо роботу у цьому напрямку», – підкреслив він. Так, вже на наступному тижні міський голова проведе виїзну робочу нараду з селищним старостою, активними мешканцями селища, за участі своїх заступників та керівників відповідних підрозділів виконкому.

Як повідомила Людмила Хомякова, керівник Краматорської міської філії ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України», на даний час у Краматорську не зареєстровано жодного випадку грипу. Тим не менш, оскільки коронавірус та грип мають однакові клінічні прояви, усі випадки ГРВІ будуть тестуватися. Потужність краматорської лабораторії  складає можливість обробки 600 зразків на добу – на даний час вона завантажена нерівномірно.

Краматорські медики цього року не отримали щеплень від грипу, оскільки, нажаль, не виявилося жодних бажаючих прийняти участь у тендері на закупівлю вакцин. Таким чином було оголошено та скасовано три конкурси.

Через захворюваність  співробітників закладу, дошкільне відділення ЗОШ № 32 відправлене на карантин до 12 січня.

Як повідомили в УП і СЗН, потреба на виплату пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги за грудень 2020 року складає 35 млн. грн.(виплати з державного бюджету). Було профінансовано на рахунки одержувачів 7,4 млн. грн. Не здійснено виплату по Приватбанку та Ощадбанку. Кредиторська заборгованість у сумі 27, 64 млн. грн. офіційно зареєстрована в органах Держказначейства –  виплати очікуються в січні 2021 року.