Краматорськ за тиждень: захворюваність на covіd-19 знижується, збільшено перелік установ, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації, у школах міста скоро розпочнуться зимові канікули

21.12.2021, 15:39, 138,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я  Андрій Петриченко доповів, що станом на 21 грудня у Краматорську зареєстровано 18 831 підтверджений випадок COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 120 підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому тижні – 157).

За період пандемії кількість вакцинованих, які перебували на стаціонарному лікуванні – 156 осіб.

Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 111 928 осіб. За минулий тиждень щепленно 3302 особи.

У Центрах масової вакцинації населення на території магазину «Вікна та двері» (вул. Двірцева,45), на території залізничного вокзалу та у приміщенні торговельного центру «Епіцентр» прийом здійснюють 5 бригад лікарів. У вихідні дні вакциновано – 215 осіб.

Залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 600,  CoronaVac –2301,  Pfizer Comirnaty –3234, Moderna –770.

Також Андрій Петриченко повідомив про Наказ МОЗ України від 30.11.2021 № 2664 “Про затвердження змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням”. Тепер до цього переліку входять і працівники органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я державної та комунальної форми власності, комунальних підприємств, установ та організацій. До 17 січня 2022 року всі вони повинні зробити щеплення, надати довідку про стан здоров’я, що не дозволяє вакцинуватися або довідку про нещодавно перенесений COVID-19. В іншому випадку ці працівники не будуть допускатися до робочих місць.

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, доповіла щодо захворюваності на COVID-19 в закладах освіти. В дитсадках на разі хворіє 4 дитини, у школах – 23. Останній навчальний день у школярів буде 31 грудня. Цьогорічні зимові канікули розпочнуться 3 січня та будуть тривати до 17.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко повідомив, що за минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало. Обслуговуючими  підприємствами та ОСББ проводилися роботи з поточного ремонту житлового фонду міста, виконувалися заявки населення.

Продовжуються роботиз поточного ремонту стін та фасадів житлового будинку  № 1 по вулиці Центральна, з капітального ремонту фундаментів, стін та фасадів у житловому будинку по вулиці Двірцева, № 26 та житлового будинку по вулиці Рум’янцева, № 30; встановлено 155 лічильників  теплової енергії у житлових будинках ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго».

Завершені роботи з капітального ремонту зовнішнього освітлення скверу «Матері».

Продовжуються роботи з капітального ремонту зовнішнього освітлення скверу за ПКіТ «НКМЗ».

Видано 22 приписи підприємствам, установам, організаціям щодо утримання прилеглої території, встановлення урн для сміття та відновлення порушених ділянок та складено 1 протокол.