Краматорськ за тиждень: виявлення аварійних дерев та посилення патрулювання правоохоронців у парках і скверах

10.08.2021, 11:56, 598,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

Протягом тижня управління з питань цивільного захисту займалися виявленням аварійних дерев на вулицях міста та територіях загальноосвітніх шкіл. В результаті вже нараховано 426 дерев, які потребують першочергового видалення або обрізки. Крім того, практично всі тополі, що висаджені вздовж тротуарів потребують обрізки сухих гілок. Виявлення аварійних триває, після чого інформація буде направлена у відповідальні структури.

За інформацією начальника відділу охорони здоров’я Андрія Петриченка, за тиждень у Краматорську виявлено 31 підтверджений випадок захворювання на коронавірус (на минулому тижні 23). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 57 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 37, хворих на ШВЛ – 3.

З початку кампанії з вакцинації зроблено 20992 щеплення. За минулий тиждень вакциновано 3108 осіб, з них за вихідні у Центрі масової вакцинації -128.

Андрій Петриченко звернув увагу, що  Центр масової вакцинації населення проти COVID-19, що розташований за адресою бульвар Машинобудівників, 28 , працює щоденно.

Станом на сьогодні залишок вакцини – CoronaVac -1786,  AstraZeneca – 863 Pfizer, Comirnaty – 912, Moderna– 379.

По інформації поліції Краматорська, за тиждень надійшло 1013 заяв, з них до ЄРДР внесено 100 кримінальних правопорушень.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорську за тиждень відпрацьовано майже 654 виклики на лінію «102».  Громадянами скоєно 11 дорожньо-транспортних пригод, з них 4 з травмованими.

Проводяться профілактичні заходи з метою недопущення «Порушень правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями»  ч. 2 ст. 156 КУпАП.

Продовжується робота працівників батальйону з використанням електронного приладу вимірювання швидкості «TRUСAM» з метою посилення уваги на дорозі та зменшення аварійності по бульвару Краматорський, в районі магазину «Анна».

Особовий склад орієнтовано на посилення патрулювання в парках ім. О. Пушкіна та Ювілейний, в скверах ім. Т. Шевченка та Слави, Саду Бернацького для забезпечення громадського порядку та спокою громадян.

За тиждень на території Краматорської ТГ сталося двадцять пожеж, постраждалих немає.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг та ліквідацією ямковості.

Сектором транспорту та зв’язку УЖКГ була проведена перевірка щодо дотримання перевізниками санітарного стану транспортних засобів. Перевірявся стан вхідних дверей,  підлоги, вікон та поручнів. В результаті було встановлено, що з 29-ти перевірених транспортних засобів 80% мають задовільний стан, 20% – частково задовільний.

Управління житлово-комунального господарства опрацьовується графік видалення аварійних дерев у місті.

Теплопостачальні організації  продовжують роботи з комплексної підготовки житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період  2021-2022 років.

Керівник КП «Міст» Вадим Лукашук розповів, що на льодовій арені розпочались тренування хокейної команди, а також ДЮСШ. Наразі розробляється графік масових катань. Орієнтовно мешканці міста зможуть відвідати ковзанку вже з наступного тижня. Графік масових катань буде повідомлено додатково.