Краматорськ за тиждень: видача учнівських квитків, оновлення пішохідних переходів біля шкіл та встановлення антисептиків у транспорті

31.08.2021, 11:27, 314,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

За інформацією начальника відділу охорони здоров’я Андрія Петриченка, за тиждень у Краматорську виявлено 45 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 40). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 44 особи, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 34, хворих на ШВЛ – 2.

З початку кампанії з вакцинації зроблено 31916 щеплень.  Зокрема у Центрі масової вакцинації населення проти COVID-19, що розташований за адресою бульвар Машинобудівників, 28, за вихідні зроблено 110 щеплень.

Станом на 16 серпня залишок вакцин у місті: AstraZeneca (1092), CoronaVac (1759),  Pfizer Comirnaty (1554), Moderna (1455).

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, що підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг та ліквідацією ямковості.

Роботи з нанесення ліній та відновлення горизонтальної дорожньої розмітки холодним пластиком зі склокульками та фарбою зі склокульками на проїзних частинах вулиць тривають.

На світлофорному об’єкті на перехресті Мостова – Хабаровська 27 серпня була змінена циклограма. Станом на сьогодні світлофорний об’єкт працює в тестовому режимі. Скарг від мешканців до управління не надходило.

Завершується процес оновлення пішохідних переходів біля загальноосвітніх шкіл. Ведуться роботи з нанесення ліній горизонтальної дорожньої розмітки велодоріжок в парку культури та відпочинку «Ювілейний» на ділянці від флагштоку до вул. Академічної. Термін завершення робіт 5 вересня.

Сектор транспорту та зв’язку УЖКГ продовжують перевірки щодо дотримання перевізниками санітарного стану транспортних засобів. Андрій Литвиненко зазначив, що рухомий склад КП «КТТУ» повністю обладнано антисептиками, «АТП-11410» забезпечить свій транспорт антисептиками до 1 вересня, а «ЮМВОСА» – до 1 вересня встигне встановити антисептики у  50 % своїх автобусів.

Відновити освітлення у сквері Матері та сквері «Лабіринт» планується орієнтовно у жовтні. Наразі тривають тендерні процедури.

КВП «Краматорський водоканал»  та підприємства, які проводять технічне обслуговування ліфтового господарства міста працювали в штатному режимі.

В.о. начальника управління освіти Олена Дрига розповіла що зараз триває процес видачі пластикових учнівських квитків. До 10-11 вересня планується видати картки в усіх школах. Загальноосвітні заклади, які до 1 вересня не встигли отримати квитки, видадуть своїм учням тимчасові посвідчення з фотографією для безплатного проїзду у міському транспорті. з 1 вересня усі школярі мають право на безплатний проїзд у міському транспорті, а студенти сплачуватимуть половину вартості квитка.