Краматорськ за тиждень: вміст амонію у воді знизився, рівень захворюваності на коронавірус – також

26.01.2021, 13:33, 760,

За офіційними даними, за минулий місяць кількість звернень до контакт-центру зросла більше ніж вдвічі: 377 у січні у порівнянні з 148 у грудні минулого року. І цей показник навіть трохи вищий ніж у відділі звернень громадян, що свідчить про зростання популярності цього сервісу у мешканців Краматорська.

  • Як повідомив керівник КМРТМ Сергій Сухаренко, на даний час без теплових лічильників із 220 будинків, що обслуговує це  підприємство, залишаються 158. Оснащення приладами планується у рамках програми «Тепло Донеччини» та за умови виділення відповідного фінансування  з обласного бюджету.
  • Острівки безпеки по вул. О. Тихого будуть додатково оснащені світлодіодними знаками. Роботи завершать до 9 лютого.
  • Згідно з інформацією відділу охорони здоров’я, кількість випадків захворюваності на коронавірус у місті знизилася майже на 50 % і складає 22,5 випадки на добу. Крім того, показник захворюваності населення міста на ГРВІ нижче епідпорогу на 18, 5 %, а випадків грипу не зафіксовано взагалі.
  • Показник наявності амонію у воді, що надходить до Краматорська, станом на 25 січня складає 0, 75 мг/дм3 – він знизився з показника минулого тижня (1, 14 мг/дм3). Міський голова Олександр Гончаренко надав доручення директору «Краматорського водоканалу» розробити спеціальний проєкт із необхідними заходами, які дозволять надалі реагувати на підвищення амонію та знижувати його наявність у воді для кінцевих споживачів.
  • Середньодобова подача води за тиждень склала 35,2 тис. м3/добу, рівень попереднього тижня – 32,7 тис. м3/добу. За тиждень усунуто 11 витоків на водопровідних мережах, 9 витоків з колодязів та 44 засмічення на каналізаційних мережах.
  • До очної форми навчання повернулися усі школярі Краматорська – це 18 130 дітей. За інформацією управління освіти, 2 дитини у дошкільних навчальних закладах наразі мають підтверджений діагноз коронавірус, 9 – у співробітників та 6 груп знаходяться на самоізоляції. Підтверджений covid-19 мають також 2 школярі та 2 співробітники шкіл.
  • Олександр Гончаренко доручив управлінню з гуманітарних питань та управлінню містобудування та архітектури провести публічні обговорення щодо розташування майбутнього пам’ятного знаку вшанування жертв обстрілу Краматорська 10 лютого 2015 року, а також оголосити конкурс на створення проєктів цього пам’ятного знаку.