Краматорськ за тиждень: вакцинація, відкриття спортивних класів та проблеми з електропостачанням

25.08.2021, 11:23, 249,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

На початку наради міський голова Олександр Гончаренко подякував всім структурним підрозділам, які долучилися до організації фестивалю «Барви успіху» у Саду Бернацького, та правоохоронцям, які забезпечили охорону заходу.

За інформацією заступника начальника відділу охорони здоров’я Валерії Мельник, за тиждень у Краматорську виявлено 40 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 56). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 48 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 37, хворих на ШВЛ – 2.

З початку кампанії з вакцинації зроблено 27362 щеплень.  Валерія Мельник нагадала, що Центр масової вакцинації населення проти COVID-19, що розташований за адресою бульвар Машинобудівників, 28, працює щоденно.

Станом на 16 серпня залишок вакцин у місті: AstraZeneca, CoronaVac,  Pfizer Comirnaty, Moderna.

По інформації поліції Краматорська, за тиждень надійшло заяв 1278, з них до ЄРДР внесено 90 кримінальних правопорушень. Проводиться робота щодо притягнення до відповідальності осіб за скоєння правопорушень за продаж алкоголю неповнолітнім та після 23:00.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорськ відпрацьовано 912 виклики на лінію «102». У місті громадянами було скоєно 13 дорожньо-транспортних пригод, з них одна дорожньо-транспортна пригода з травмованим.

Продовжується робота працівників батальйону з використанням електронного приладу вимірювання швидкості «TRUСAM» з метою посилення уваги на дорозі та зменшення аварійності по бульвару Краматорський, в районі магазину «АННА».

За тиждень на території Краматорської ТГ сталося 11 пожеж, постраждалих немає.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг та ліквідацією ямковості.

В тестовому режимі запустили світлофор на перехресті Мостова – Хабаровська. Термін завершення робіт – початок вересня.

Сектор транспорту та зв’язку УЖКГ продовжують перевірки щодо дотримання перевізниками санітарного стану транспортних засобів.

Управління з питань цивільного захисту надає УЖКГ переліки аварійних дерев для планування відповідних робіт. У Краматорську нараховано біля 2000 аварійних дерев.

Під час апаратної наради міський голова звернув увагу на проблему, з якою зіткнулися селища Краматорської ТГ – на перебої з електроенергією у святкові дні. Він зазначив, що РЕМ не є структурним підрозділом міської ради, тому наразі ми займаємося налагодженням співпраці з цим підприємством.

Олександр Гончаренко дав доручення зібрати спільну нараду з департаментом житлово-комунального господарства Донецької обласної адміністрації, представниками ДТЕК та краматорського РЕМ.

«Ми маємо знайти законні шляхи впливу на цю організацію. Мешканці селищ не можуть сидіти без світла. Цю проблему треба терміново вирішувати», – сказав міський голова.  

Керівник КП «Міст» Вадим Лукашук повідомив, що зараз розробляється графік масових катань на наступний місяць.

В.о. начальника управління освіти Олена Дрига розповіла про відкриття спортивних класів у краматорських школах. Так, у ЗОШ № 12 у цьому навчальному році буде два хокейних класи, у ЗОШ № 25 – два футбольних,  у школах № 22 й 18 – по одному баскетбольному. Відкриття класу боксу у школі № 9 під питанням.