Краматорськ за тиждень: вакцинація проти COVID-19 та поточний ремонт доріг

11.05.2021, 11:31, 1062,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

За інформацією Андрія Петриченка, за тиждень у Краматорську виявлено 245 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 525). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 140 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 139.

За тиждень зроблено 417 щеплень,  всього 1084 щеплення з моменту надходження вакцин. Залишок – в «AstraZeneca» – 1050, «CoronaVac» –  1191.

Щеплення роблять медикам, правоохоронцям, працівникам соціальної сфери, маломобільним групам населення, людям віком 60+ та спеціалістам, які мають відношення до проведення ЗНО.

До поліції Краматорська за тиждень надійшло 796 заяв, з них до ЄРДР внесено 57 кримінальних правопорушень, у тому числі тяжких та особливо тяжких – 18, крадіжок – 27, шахрайства – 10.

Патрульна поліція на минулому тижні зафіксувала 16 ДТП,  дві з них з постраждалими.

Протягом тижня складено 26 адміністративних постанов за порушення правил карантину.

З 27 квітня по 11 травня у Краматорську сталося 9 пожеж. 

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, що в результаті вчорашньої непогоди повалено декілька дерев. Зараз КП «ДРУАС» займається їх вивозом.

На минулому тижні підприємства дорожнього господарства займалися поточним ремонтом доріг.

«Загалом підрядною організацією було виконано ремонт на десяти центральних вулицях міста так званим «струйним методом» . Коли налагодиться погода, роботи розпочнуться у мікрорайоні Лазурний (до селища Біленька)», – сказав Андрій Литвиненко.

Тривають роботи з демонтажу незаконних рекламних конструкцій та кіосків.

30 квітня на автобусних маршрутах №33 «с. Шабельківка – НКМЗ» та №16а «с. Городещино – мкр-н Лазурний» завершився пілотний проєкт «Пересадочний квиток».

«Результати експерименту будуть використані для форматування умов конкурсу автоперевізників, який відбудеться влітку», – зазначив Андрій Литвиненко.