Краматорськ за тиждень: вакцинація, поточний ремонт доріг та необхідність заміни світлофорів

06.07.2021, 12:00, 399,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

За інформацією начальника відділу охорони здоров’я Андрія Петриченка, за тиждень у Краматорську виявлено 16 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 14). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 25 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 18, хворих на ШВЛ – 1.

З початку кампанії з вакцинації зроблено 6541 щеплення. За вихідні зроблено 191 щеплення.

Станом на сьогодні залишок вакцини – CoronaVac -1823,  AstraZeneca – 1820, Pfizer – 114, Comirnaty – 138.

По інформації поліції Краматорська, за тиждень надійшло 1037 заяви, з них до ЄРДР внесено 84 кримінальних правопорушень.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорську відпрацьовано майже 800 викликів на лінію «102».  Зафіксовано 11 ДТП, з них 5 – з потерпілими.

За тиждень на території Краматорської ТГ сталося одна пожежа, постраждалих немає.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, що підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг та ліквідацією ямковості. Завершено ремонт тротуару на ділянці від вул. Стуса до Катеринича.

За інформацією Андрія Литвиненка, наразі опрацьовується питання встановлення обмежувача швидкості по бульвару Краматорському (район ЗОШ № 8 та магазину «Анна»).

«Ми розглядаємо два варіанти: встановлення «лежачого поліцейського» або піднятий пішохідний перехід. Найближчим часом буде прийнято рішення», – зазначив Андрій Литвиненко.  

Головний інженер КП «КАТП 052810» Вадим Лукашук відмітив, що завдяки оперативній роботі поліції, чоловіка, який пошкодив громадську вбиральню в старій частині міста, знайшли. Він компенсував завданні збитки у повному обсязі.

Директор КП «Міськсвітло» Юрій Марченко доповів про причину з якої не працює світлофор на перехресті вулиць Двірцева та Я, Мудрого.

«Наразі ми проводимо профілактичні роботи на цьому об’єкті. Певно, будемо замінювати кабель на мережі», – сказав Юрій Марченко.

Також директор КП «Міськсвітло» зауважив, що більшість світлофорів у Краматорську зношені та потребують заміни. Наразі це питання опрацьовується.