Краматорськ за тиждень: вакцинаційна кампанія продовжується, захворюваність на COVID-19 знижується, тривають поточні ремонти доріг та будинків

30.11.2021, 12:30, 273,

У Краматорську відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники структур міста доповіли міському голові Олександру Гончаренку про результати своєї роботи.

Розпочалося засідання з вручення Подяки Донецької облдержадміністрації Донецької обласної військово-цивільної адміністрації завідувачу сектору опіки та піклування служби у справах дітей  Наумик Світлані.

Заступниця начальника відділу охорони здоров’я Валерія Мельник повідомила, щостаном на 30 листопада у Краматорську зареєстровано 18 305 підтверджених випадків COVID-19. За минулий тиждень у місті виявлено 362  випадки COVID-19 (на попередньому тижні –377).

За період пандемії кількість вакцинованих, які перебували на стаціонарному лікуванні – 122 особи. Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 99 572 особи. За минулий тиждень щеплено 7263 особи.

Відкрито пункти вакцинації в КНП «Міська лікарня №1», КНП «Міська лікарня № 2», КНП «Міська лікарня № 3» та КНП «Дитяче територіальне медичне об’єднання». За минулий тиждень в пунктах щеплень зазначених лікарень  вакциновано542 особи.

У Центрах масової вакцинації населення на території залізничного та  автовокзалу, у приміщенні торговельного центру «Епіцентр» прийом здійснюють 5 бригад лікарів. У вихідні дні вакциновано – 442особи.

Залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 90,  CoronaVac – 2467,  Pfizer Comirnaty – 2082, Moderna –1310.

Із загальної кількості випадків COVID-19 (18 305) – 621 особа мала щеплення.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко доповів, що за минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало. Проводилися поточні ремонти, виконувалися заявки населення.

     Продовжується поточний ремонт стін та фасадів житлового будинку № 1 по вулиці Центральній та будинку № 35 по вулиці Олекси Тихого; капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вулиці Парковій, №3(ОСББ) та фундаментів, стін та фасадів в житловому будинку №8, №25 по вулиці Двірцевій та № 30 по вулиці Рум’янцева; покрівлі житлового будинку ЖБК на бульварі Краматорському, №16, що виконуються за умови  співфінансування  (81% х 19%).

Завершено роботи з поточного ремонту асфальтного покриття внутрішньоквартальної дороги по вулиці Бєляєва, №115.

Продовжуються роботи з капітального ремонту зовнішнього освітлення скверу «Матері» та скверу за ПКіТ «НКМЗ».

Директор КП «Міськсвітло» Юрій Марченко доповів, що у зв’язку з несприятливими погодними умовами на лінії електропередач вночі відбулося 3 обриви, які вже ліквідували. Наразі пошкоджено 31 підстанцію, питання вирішується.

Також на минулому тижніКП «Міськсвітло» проводило поточне утримання ліній зовнішнього освітлення. Виконано ремонт зовнішнього освітлення на вулицях Об’їзна, №12, №14; Валентина Шеймана, №13, №15, №17; Двірцева.

  Щодо протокольного доручення,  триває робота з видалення аварійно небезпечних дерев, в межах виділеного фінансування. Протягом минулого тижня видалено 15 аварійних дерев. Видаленню підлягає ще 377 дерев.

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, доповіла щодо захворюваності на COVID-19 в закладах освіти. У дитсадках наразі хворіє 6 дітей, у школах 9 працівників та 43 дитини.