Краматорськ за тиждень: триває вакцинаційна кампанія, знижується рівень захворюваності на COVID-19 продовжуються поточні ремонти доріг та будинків

14.12.2021, 14:14, 96,

У Краматорську відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники структур міста доповіли міському голові Олександру Гончаренку про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко повідомив, що станом на 14 грудня у Краматорську зареєстровано 18 695 підтверджених випадків COVID-19. За минулий тиждень у місті виявлено 157  випадків COVID-19 (на попередньому тижні –280).

За період пандемії кількість вакцинованих, які перебували на стаціонарному лікуванні – 142 особи. Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 107 434 особи. За минулий тиждень щеплено 4939 осіб.

У Центрах масової вакцинації населення на території магазину «Вікна та двері» (вул. Двірцева,45), на території залізничного вокзалу та в приміщенні торговельного центру «Епіцентр» прийом здійснюють 5 бригад лікарів. У вихідні дні вакциновано – 268 осіб.

Залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 1150,  CoronaVac –3149,  Pfizer Comirnaty –5952, Moderna –800.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко доповів, що за минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало. Обслуговуючими  підприємствами ТОВ «УК «ЛАДІС», КО «ЖБК», та ОСББ проводились роботи з поточного ремонту житлового фонду міста, виконувалися заявки населення. КВП «Краматорський водоканал»  працювало в штатному режимі.

Продовжуються роботи з капітального  ремонту  житлового фонду. Заміна одиниць та вузлів технологічного устаткування пасажирських ліфтів у житлових будинках (11 ліфтів); з поточного ремонту стін та фасадів житлового будинку  № 1 по вулиці Центральна та будинку № 35 по вулиці Олекси Тихого; фундаментів, стін та фасадів у житловому будинку №8  та № 26 по  вулиці Двірцева № 30 по вулиці Рум’янцева; з капітального ремонту системи опалення та теплового вузла  житлового будинку по  вулиці Паркова, 91.

Триває робота з видалення аварійно небезпечних дерев, в межах виділеного фінансування. Видалено 435 дерев, ще 377 підлягає видаленню. На прибудинковій території оформлено 352 аварійних дерева, з них видалено 104, та ще 248 дерев будуть ліквідовувати.

Директор КПП «Краматорський водоканал» Валентин Яковенко прокоментував ситуацію щодо стану питної води у місті та запаху, що з’явився у ній: «Фільтрувальна станція забезпечує водою соцмісто, м-н «Лазурний» та частково селище Біленьке. Наша вода за всіма хімічними показниками відповідає санітарним нормам та є безпечною для вживання.  В інших районах постачальником є  КП «Компанія «Вода Донбасу».

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, повідомила, що у школах та садочках також використовується водопровідна вода, яка є придатною для приготування їжі. У дитсадках встановлені вугільні фільтри.

Захворюваність на COVID-19 в закладах освіти знижується. У дитсадках наразі хворіє 2 дитини та 5 вихователів, у школах 4 вчителі та 39 дітей.