Краматорськ за тиждень: триває вакцинаційна кампанія, ведуться поточні ремонти доріг, у закладах освіти змінюється меню

16.11.2021, 13:08, 269,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я  Андрій Петриченко доповів, щостаном на 15 листопада у Краматорську зареєстровано 17 519 підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 395  підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому тижні –361).

За період пандемії кількість вакцинованих, які перебували на стаціонарному лікуванні – 86 осіб.

Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 84 646 осіб. За минулий тиждень щепленно 6827 осіб.

У Центрах масової вакцинації населення на території залізничного та  автовокзалу, у приміщенні торговельного центру «Епіцентр» прийом здійснюють 5 бригад лікарів. У вихідні дні вакциновано – 582особи.

Залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 2180,  CoronaVac – 6886,  Pfizer Comirnaty – 8136.

Із загальної кількості випадків COVID-19 (17 519) – 418 осіб мали щеплення.

Вакцинованих із загальної кількісті хворих на  стаціонарному лікуванні – 86 осіб.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко повідомив, що за минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало.

Розпочато роботи з поточного ремонту асфальтового покриття на вулиці  Бикова, 19 та Академічній, 27, ремонту автомобільної дороги по вулиці Анатолія Солов’яненка.

Укладено договір на поточний ремонт внутрішньо квартальної дороги по вулиці Бєляєва, 115. Роботи розпочнуться на цьому тижні.

Завершено поточний ремонт тротуару по вулиці Парковій на ділянці від вулиці Академічної до вулиці Василя Стуса.

Триває робота з видалення аварійно небезпечних дерев. З початку року видалено 394 аварійних дерева, потребує видалення ще 418 дерев.

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, доповіла щодо температурного режиму в закладах освіти. «Наразі в ЗОШ № 24  +17о…+18о. Постійно налагоджують систему опалення, бо є проблеми з проходимістю теплоносія.

У ЗОШ № 8 зараз +15о…+16о. Ведуться роботи по налагодженню опалення. Заклад завжди має проблеми з запуском теплопостачання, оскільки будівля велика, потрібен час, щоб вона прогрілася. І система опалення спроєктована не зовсім стандартно. Тому наступного року потрібно робити її капітальний ремонт», – пояснила Наталія Ананських.

Зараз також ведеться робота щодо розрахунку вартості нового харчування. Розроблено меню згідно з постановою № 305 Кабінету Міністрів України. З 1 січня 2022 року у закладах освіти та садках буде нове меню і ціна на нього.

«Протягом грудня комбінат дитячого харчування підготує зразки страв з інгредієнтами, що повинні входити до основного меню. Оприлюднять ці страви та ціни на них на сайті управління освіти», –   зазначив секретар міської ради Ігор Сташкевич.