Краматорськ за тиждень: роботи по виявленню аварійних дерев та зріст захворюваності на COVID-19

17.08.2021, 11:48, 291,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

За інформацією заступника начальника відділу охорони здоров’я Валерії Мельник, за тиждень у Краматорську виявлено 56 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 31). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 58 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 39, хворих на ШВЛ – 4.

З початку кампанії з вакцинації зроблено 24956 щеплень. За минулий тиждень вакциновано 4447 осіб, з них за вихідні у Центрі масової вакцинації – 194.

Станом на 16 серпня залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 260,  CoronaVac – 1329,  Pfizer Comirnaty – 594, Moderna – 0.

По інформації поліції Краматорська, за тиждень надійшло заяв 975, з них до ЄРДР внесено 85 кримінальних правопорушень.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорськ відпрацьовано 623 виклики на лінію «102». У місті громадянами було скоєно 16 дорожньо-транспортних пригод, з них 2 дорожньо-транспортні пригоди з травмованими, в яких одна особа загинула, троє –  отримали травми.

Продовжується робота працівників батальйону з використанням електронного приладу вимірювання швидкості «TRUСAM» з метою посилення уваги на дорозі та зменшення аварійності по бульвару Краматорський, в районі магазину «АННА».

За тиждень на території Краматорської ТГ сталося дев’ять пожеж, постраждалих немає.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг та ліквідацією ямковості.

Обслуговуючими  підприємствами ТОВ « УК «ЛАДІС», КО «ЖБК», та ОСББ проводились роботи з поточного ремонту житлового фонду міста, виконувались заявки населення.

Сектор транспорту та зв’язку УЖКГ продовжують перевірки щодо дотримання перевізниками санітарного стану транспортних засобів.

Управління з питань цивільного захисту продовжує обстеження території міста щодо виявлення та обліку дерев, що знаходяться в небезпечному (аварійному) стані.

За тиждень проведено обстеження територій 14 загальноосвітніх шкіл, 17 дитячих садочків, а також декількох ділянок міських вулиць мікрорайонів «Даманський» і «Лазурний», центральної та старої частини міста.

В результаті виявлено 1781 дерево, що потребують першочергових робіт з їхнього видалення (повністю сухі) або обрізки (мають численні сухі гілки). Інформацію щодо виявлених аварійних дерев надано до управління житлово-комунального господарства для планування відповідних робіт.

Керівник КП «Міст» Вадим Лукашук повідомив, що графік масових катань буде опубліковано наприкінці тижня.

Секретар Краматорської міської рада Ігор Сташкевич повідомив про заплановані заходи до Дня Незалежності України.

23 серпня в День Державного Прапора України о 8.45 годині відбудеться урочисте підняття прапору на флагшток у парку «Ювілейний».

24 серпня в День Незалежності України о 10.00 годині відбудеться мітинг в сквері ім.Т. Шевченко, а з 9.00 до 23.00 фестиваль «Барви успіху» у Саду Бернацького.