Краматорськ за тиждень: робота Центру масової вакцинації та підготовка до святкових заходів до Дня Конституції України

22.06.2021, 11:59, 401,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

За інформацією начальника відділу охорони здоров’я Андрія Петриченка, за тиждень у Краматорську виявлено 9 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 18). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 21 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 17, хворих на ШВЛ – 1.

З початку кампанії з вакцинації зроблено 3897 щеплень. 17 червня у місті відкрився Центр масової вакцинації. За три доби роботи там  зроблено 301 щеплення. На цьому тижні центр працюватиме у п’ятницю (25 червня) з 10:00 до 17:00 та суботу (26 червня) з 9:00 до 15:00.

Станом на сьогодні залишок вакцини – CoronaVac -2891 ,  AstraZeneca – 2300, Pfizer є в наявності та отримується за необхідністю.

По інформації поліції Краматорська, за тиждень надійшло 1162 заяви, з них до ЄРДР внесено 103 кримінальних правопорушень. З них крадіжок – 29, шахрайства – 9.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорську відпрацьовано 425 виклики на лінію «102».  Патрульна поліція зафіксувала 10 ДТП (четверо людей постраждали).

За тиждень на території Краматорської ТГ сталося п’ять пожеж, одна людина загинула.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, що протягом минулого тижня підприємствами комунального господарства відпрацьовувалися скарги, що поступали до контакт-центру через несприятливі погодні умови.

Підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг та ліквідацією ямковості.

Начальник управління з гуманітарних питань Андрій Гориславець нагадав, що 27-28 червня на площі Миру пройдуть святкові заходи до Дня Конституції України.

27 червня, вперше відбудеться свято, яке поєднає всіх випускників Краматорська –  «Випускний просто неба». Також у цей день на всіх чекає обласний фестиваль кавер-гуртів «Cover-місто». Яскравим музичним подарунком стане виступ популярної української співачки Світлани Тарабарової.

28 червня на площі Миру пройде урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року», а також продовження музичного фестивалю «Cover-місто».