Краматорськ за тиждень: рівень захворюваності на коронавірус продовжує знижуватися, контакт-центр впроваджує сучасні технології

02.02.2021, 14:41, 716,

Рівень захворюваності на коронавірус на цьому тижні знизився на 26, 3% і складає приблизно 16,9 випадків на день. У цілому за тиждень у Краматорську виявлено 160 випадків covid-19. Серед школярів захворюваність на ГРВІ складає 4 %. Лише 2 класи знаходяться на самоізоляції.

Контакт-центр продовжує свою роботу. До зони обслуговування вже додане селище Дмитрівка, також у тестовому режимі запрацював веб-сервіс чат-бот через сайт контакт-центру. Найближчим часом очікується його підключення до мобільного додатку.  

З понеділка КТТУ повернулося до звичного графіка роботи. Пасажиропотік нового маршруту № 33 збільшився, зараз на добу здійснюється 16 рейсів, підприємство дотримується протиепідемічних вимог – тобто кількість пасажирів не може перевищувати кількість сидячих місць. Проте не у години пік цей маршрут курсує з недостатньою наповнюваністю, що призводить до збитковості обслуговування. Міський голова Олександр Гончаренко надав розпорядження розглянути можливість скорочення рейсів у ті години, коли автобуси курсують  напівпорожніми.

Оголошено тендер на проведення курсів з підвищення кваліфікації для педагогів міста. Також розпочалась співпраця з батьківською радою відносно забезпечення комп’ютерною технікою та якісним інтернетом закладів освіти.

29 січня управлінням праці та соціального захисту населення здійснено виїзний прийом громадян у с. Дмитрівка, під час якого звернулося 25 осіб що до подання документів на оформлення пільг, субсидій, державних допомог.