Краматорськ за тиждень: ремонти тротуарів та підготовка до опалювального сезону

19.10.2021, 10:59, 301,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

За інформацією начальника відділу охорони здоров’я Андрія Петриченка, за тиждень у Краматорську виявлено 407 підтверджених випадків (за попередній тиждень у місті виявлено 585 підтверджених випадків COVID-19).

У міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 321 особа, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 292, решта чекають результатів аналізу. Наразі на кисневій підтримці знаходяться 279 пацієнтів, на апаратах штучної вентиляції легень – 10 (вільних 20 апаратів).

Станом на  19 жовтня у місті вакциновано 57 731 особа, у тому числі 4643 медичних працівників (лікарі та середній медперсонал). Вакцинація проведена вакцинами Astra Zeneca, Corona Vac, Pfizer та Moderna. На минулому тижні щеплення отримали 2967 осіб. У центрах масової вакцинації за вихідні – 760 осіб.

Залишок вакцини на ранок 19 жовтня: Astra Zeneca – 1900, Corona Vac – 2918, Pfizer – 1116.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко доповів, що підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг та ліквідацією ямковості.

Тривають роботи з поточного ремонту тротуарів селища Жовтневе та тротуару по вул. Паркова (від вул. Академічна до вул. Василя Стуса (непарна сторона). Розпочаті роботи з поточного ремонту шляхопроводу по вул. Салтикова-Щедріна.

Світлофорний об’єкт на перехресті вулиць Південна-О. Тихого працює в тестовому режимі. Орієнтовно світлофор буде введено в експлуатацію до 1 листопада.

Триває підготовка теплових господарств до осінньо-зимового періоду. Андрій Літвіненко доповів, що заповнення трас і систем споживачів майже завершено. Проводиться оновлення документації на котельних. До початку опалювального періоду підприємства в цілому готові.

КВП «Краматорська тепломережа» закінчило роботи з встановлення приладів обліку тепла, відтепер оснащення житлових будинків, де послуга теплопостачання здійснюється підприємством, складає 100 %. Підприємство до початку опалювального сезону готово.   

ТОВ «Краматорськтеплоенерго» продовжує усунення поривів на теплових мережах, що сталися під час їх заповнення.  Підприємство має достатньо вугілля для початку опалювального сезону.   

Керівник КМРТМ Сергій Сухаренко також підтвердив готовність до опалювального сезону.

Міський голова Олександр Гончаренко наголосив, що опалювальний сезон у Краматорську розпочнеться, коли середньодобова температура повітря становитиме +8 градусів протягом трьох діб.  

Начальник управління праці та соціального захисту населення Поліна Гришичева доповіла, що затримується фінансування субсидій за вересень з боку держави. Така ситуація склалася на території усієї країни.