Краматорськ за тиждень: продовжується вакцинаційна кампанія, знижується захворюваність на COVID-19, ведуться поточні ремонти доріг та будинків

07.12.2021, 13:28, 163,

У Краматорську відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій керівники структур міста доповіли міському голові Олександру Гончаренку про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я  Андрій Петриченко повідомив, щостаном на 7 грудня у Краматорську зареєстровано 18 561 підтверджений випадок COVID-19. За минулий тиждень у місті виявлено 280  випадків COVID-19 (на попередньому тижні –362).

За період пандемії кількість вакцинованих, які перебували на стаціонарному лікуванні – 133 особи. Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 103 305 осіб. За минулий тиждень щеплено 4216 осіб. У вихідні дні вакциновано – 380осіб.

Залишок вакцин у місті: AstraZeneca – немає,  CoronaVac – 2880,  Pfizer Comirnaty – 2928, Moderna –580.

З 6 грудня Центр вакцинації з території автовокзалу був переміщений за адресою: вулиця Двірцева, 45 (територія магазину «Вікна та двері»). За день у центрі вакциновано118 осіб.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко доповів, що за минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало. Проводилися поточні ремонти, виконувалися заявки населення.

      Продовжуються роботиз поточного ремонту стін та фасадів житлового будинку  № 1 по вул. Центральна, та будинку № 35 по вул. Олекси Тихого.  Триває капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Паркова, 3(ОСББ ) та фундаментів, стін та фасадів у житловому будинку №8 та №26 по вул. Двірцева та житлового будинку № 30 по вул. Рум’янцева.

  Щодо протокольного доручення,  триває робота з видалення аварійно небезпечних дерев, в межах виділеного фінансування. Протягом минулого тижня видалено 5 аварійних дерев.

Представник КП «МІСТ» доповів, що сьогодні отримано останню партію – 9 одиниць – нових комунальних автобусів. Після оформлення транспортних засобів усі 27 вийдуть на міські маршрути з 31 грудня.

Директор КП «ДРУАС» Микола Непомящий повідомив, що з сьогоднішнього дня розпочинається щорічна обробка ялинок спеціальною сумішшю, щоб запобігти їх  несанкціонованій вирубці у зелених зонах поблизу міста.

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, доповіла, що температурний режим у всіх закладах освіти відповідає санітарним нормам.  Щодо захворюваності на COVID-19, то у дитсадках наразі хворіє 6 працівників, у школах – 7.