Краматорськ за тиждень: поточний ремонт доріг та очікування підписання договору по «ковідному пакету»

13.04.2021, 11:36, 547,

За тиждень виявлено 896 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 868). У міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 160 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 142, решта чекають результатів аналізу. Період вакцинації зроблено 270 щеплень, за минулий тиждень – 60.  Про це під час апаратної наради повідомив начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко. 

Краматорська міська лікарня № 1 очікує на підписання договору з Національною службою здоров’я України по «ковідному пакету». Договір на надання послуг по лікуванню хворих на COVID-19 має бути підписано за кілька днів.

ДТМО також подала заявку в НСЗУ на отримання «ковідного пакета». 

До поліції Краматорська за тиждень надійшло 977 заяв, з них до ЄРДР внесено 66 кримінальних правопорушень, у тому числі тяжких та особливо тяжких 21, крадіжок – 27, шахрайства – 8, наркозлочинів – 6.

Сьогодні в сквері Профспілок запрацює громадський туалет. Про це повідомив головний інженер КАТП 052810 Вадим Лукашук.

Як повідомив виконуючий обов’язки командиру батальйона Патрульної поліції Єгор Голубов, складено 25 адміністративних постанов за порушення маскового режиму у транспорті. 

Патрульна поліція на минулому тижні зафіксувала 15 ДТП, постраждала одна людина.

На минулому тижні у Краматорську сталося 13 пожеж. 11 з них – залишки сміття та залишків сухої рослинності на відкритих територіях.

Продовжуються роботи з демонтажу рекламних конструкцій з центру міста. На минулому тижні демонтували конструкції на вулицях Академічній та Ярослава Мудрого. Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко наголосив, що до 1 травня центр міста має бути без рекламних конструкцій.  

Триває ямковий ремонт на аварійних ділянках. На минулому тижні роботи були зроблені на вулицях 8 березня, провулок Барикадний, Двірцева 43,45.