Краматорськ за тиждень: поточний ремонт доріг та найвищі бали по ЗНО

29.06.2021, 11:57, 862,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

На початку наради міський голова Краматорська подякував комунальним службам та правоохоронцям за роботу під час святкових заходів до Дня Конституції України. Також зазначив, що святкування шкільного випускного просто неба стане у Краматорську доброю традицією.

За інформацією начальника відділу охорони здоров’я Андрія Петриченка, за тиждень у Краматорську виявлено 14 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 9). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 22 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 15, хворих на ШВЛ – 1.

З початку кампанії з вакцинації зроблено 5224 щеплень. 25-26 червня у місті працював Центр масової вакцинації. За два дні там зроблено 161 щеплення.

Станом на сьогодні залишок вакцини – CoronaVac -2604,  AstraZeneca – 1910, Pfizer – 96, Comirnaty – 66.

За інформацією поліції Краматорська, за тиждень надійшло 1114 заяви, з них до ЄРДР внесено 91 кримінальних правопорушень. З них крадіжок – 35, шахрайства – 12.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорську відпрацьовано 800 викликів на лінію «102». 

За тиждень на території Краматорської ТГ сталося три пожежі, постраждалих немає.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг та ліквідацією ямковості.

Триває перевірка санітарного стану автобусів, які працюють на міських маршрутах.

КП «Краматорський водоканал» протягом тижня займалось заміною водопровідних мереж по вул. Смарагдова.  Підприємство проводить рейди по несанкціонованому використанню питної води. На сьогоднішній день зафіксовано 11 таких випадків.

2 липня КП «Краматорський водоканал» відзначатиме ювілей – 90 років. Мешканців міста запрошують на свято, яке відбудеться на набережній у Саду Бернацького, о 19:00.

Головний інженер КП «КАТП 052810» Вадим Лукашук звернув увагу на ситуацію, яка склалася з модульними вбиральнями у святкові дні.

«У вбиральні в Сквері Профспілок була спроба крадіжки батареї, яка вмикається у зимній період. Батарею вирвали, але до неї був під’єднаний кабель, тому правопорушник не ризикнув його від’єднати та винести батарею.

Вбиральня у Старому місті теж постраждала від хуліганів. Невідомий розбив тачскрін. Тачскрін працює, але має тріщини. Цей факт зафіксувала камера зовнішнього спостереження.

Крім того, деякі відвідувачі намагаються у купюроприймач проштовхнути монети. В такій ситуації, система блокується та потребує перезавантаження», – розповів Вадим Лукашук.

Також головний інженер КП «КАТП 052810» вважає за потрібне, щоб під час масових заходів біля вбиралень працювала чергова група працівників підприємства

УК «Ладис» займається ремонтом покрівлі, за зверненнями мешканців, в яких під час злив протікають дахи. Усього до підприємства надійшло 300 таких звернень від громадян. Всі вони виконані.

Як розповіла в.о. начальника управління освіти Олена Дрига, у Краматорську 2 випускники набрали 200 балів по ЗНО. Учень школи № 35 – з математики, учениця школи № 22 – з біології.