Краматорськ за тиждень: посилення контролю маскового режиму у транспорті, відкриття центру масової вакцинації та питання щодо своєчасного виявлення аварійних дерев у місті


За інформацію начальника відділу охорони здоров’я Краматорська Андрія Петриченка, станом на 3 серпня у Краматорську зафіксовано 13635 підтверджених випадків захворювання COVID-19, показник складає 7380 на 100 тисяч населення, з числа захворілих 689 дітей, 16 медичних працівників; 307 хворих померло, що складає 2,3% із всіх зареєстрованих випадків.

За минулий тиждень зареєстровано 23 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Середнє число випадків за день – 3,3 (на попередньому тижні -2,0).

Станом на 3 серпня в місті вакциновано 16649 осіб (3462 – за минулий тиждень, з них за вихідні в амбулаторіях проведено 372 щеплення), що становить 10,7% від кількості дорослого населення; у тому числі 1726 медичних працівників (лікарі та медперсонал), працівників сфери освіти – 1145, робітників соціальної сфери – 307, працівників держустанов – 480.

Залишок вакцин на сьогодні: AstraZeneca- 1183, CoronaVac- 1543, PfizerComirnaty- 2808, Moderna- 1127.

Найближчим часом для зручності мешканців міста планується відкриття Центру масової вакцинації на автовокзалі.

За минулий тиждень поліцією Краматорська було внесено до ЄРДР 50 проваджень, з них 13 – тяжкі та особливо тяжкі, кримінальних проступків – 29.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті відпрацьовано 626 викликів на лінію «102». На території обслуговування було скоєно 14 дорожньо-транспортних пригод, в одній з них було травмовано двох осіб, загиблих немає.

Під час апаратної наради міським головою Краматорська було порушене питання щодо посилення контролю за дотриманням карантинних заходів у міському транспорті.

За інформацією ДСНС в Краматорську за тиждень сталося 6 пожеж – загиблих і постраждалих немає. Службою також було надано допомогу робітникам національної поліції та екстреної медичної допомоги.

КП ДРУАС приступив до виконання поточних робіт з ремонту дорожнього покриття – загальний об’єм відремонтованої площі склав 600 кв. м.

Міський голова Олександр Гончаренко звернув увагу на необхідність посилення інтенсивності робіт по боротьбі з амброзією і надалі розпорядився планувати заздалегідь знищення трави у весняні місяці, до початку її цвітіння.

В місті проводилось очищення доріг від аварійних дерев, також було збільшено ливнівку в районі ЦУМу.

Наразі ведеться виявлення аварійних дерев у місті для своєчасного їх видалення. Відділом охорони здоров’я й управлінням освіти надано перелік аварійних дерев на території навчальних та медичних закладів.

Планується закупівля 8 одиниць техніки до КАТП-052810 для вивозу сміття та підтримання дерев і зелених насаджень.

Біля Центру позашкільної роботи (перетин вулиць Паркової та Мудрого) виконується ремонт світлофорного об’єкта без припинення його функціонування.

За інформацією КП «Краматорський водоканал» продовжується встановлення лічильників на домах, за тиждень встановлено 5 пристроїв. Завдяки роботі дрона в селищі Ясногірці виявлено 8 правопорушень з незаконного використання води для поливу.

УК «Ладіс» веде підготовку до опалюваного сезону. Наразі 71% житлових будинків  готові для приймання теплоносія