Краматорськ за тиждень: поставка вакцини Pfizer та конкурс на посади керівників шкіл

08.06.2021, 11:40, 708,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко повідомив, що після переговорів, які тривали півтора місяця, «Моноліт-центр» відмовився ремонтувати фонтан у сквері Профспілок згідно з гарантійними умовами.

«Три тижні вони обіцяли, потім ще три тижні чекали на гарні погодні умови. А вчора ми отримали відповідь, що у них немає грошей і договірні зобов’язання виконані не будуть», – сказав Олександр Гончаренко.

Міський голова наголосив, що управління капітального будівництва вчора звернулося з цього приводу до прокуратури. Також наразі готується позовна заява до суду.

За інформацією Андрія Петриченка, за тиждень у Краматорську виявлено 47 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 50). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 49 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 36, хворих на ШВЛ немає.

З початку кампанії з вакцинації зроблено 2388 щеплень. Кількість осіб, які перебувають в черзі на вакцинацію -1556(на першу дозу) та 1850 (на другу дозу). Станом на сьогодні залишок CoronaVac – 972,  AstraZeneca – вичерпано.

Сьогодні ЦМПСД № 2 отримує 90 доз вакцини Pfizer. Ця вакцина може триматися в розмороженому стані лише 5 діб, тому центр буде отримувати 90 доз кожного тижня.

По інформації поліції Краматорська Станіслава Загурського, за тиждень надійшло 1113 заяв, з них до ЄРДР внесено 113 кримінальних правопорушень, у тому числі тяжких та особливо тяжких 29, крадіжок – 43, шахрайства – 14, самогубств – 3.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорську відпрацьовано 536 виклики на лінію «102».  Патрульна поліція зафіксувала 16 ДТП (одна людина загинула).

За тиждень у Краматорську сталося 4 пожежі, потерпілих немає.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, що наразі  підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг. На минулому тижні були виконані роботи по вулицях Велика Садова, Дружківська, Нижня.

«На минулому тижні розпочався експеримент на вулиці Дружби – ділянку дороги від вул. Я. Мудрого до Ювілейної відновили методом «Сларі сіл». Ця технологія дає можливість заощадити кошти на поточному ремонті приблизно у два рази та продовжити термін служби доріг. Наразі роботи завершено. Далі будемо дивитися, як дорожнє покриття буде зберігатися в наших умовах», – розповів Андрій Литвиненко.

Як розповіла в.о. начальника управління освіти Олена Дрига, у Краматорську проходять ЗНО, які триватимуть до 15 червня. 9 класи отримають документі про освіту 11 червня, 11 класи – 25 червня.

Відбулось попереднє знайомство с кандидатами на посади керівників закладів загальносередньої освіти -17 кандидатів на 10 посад. 10 червня вони пишуть письмове завдання, після чого кандидати презентують своє бачення стратегії розвитку навчальних закладів.

З 7 червня розпочали роботу пришкільні табори. В профільних таборах – 197 дітей, у пришкільних з 1 по 7 класи – 793 дитини.

На минулому тижні відбулась комплектація у дитячі дошкільні навчальні заклади. На сьогодні стан заповнення 110 %. За літній період групи будуть ще доукомплектовуватися.