Краматорськ за тиждень: паркування на прибудинкових територіях та перевірки приватних перевізників щодо чистоти в транспортних засобах

27.04.2021, 12:30, 918,

27 квітня під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

До поліції Краматорська за тиждень надійшло 1071 заява, з них до ЄРДР внесено 87 кримінальних правопорушень, у тому числі тяжких та особливо тяжких 27, крадіжок – 33, шахрайств – 15, самогубств – 3.

Патрульна поліція на минулому тижні зафіксувала 9 ДТП,  дві з них з постраждалими.

Протягом тижня складено 27 адміністративних постанов за порушення правил карантину.

В рамках програми під умовною назвою «Нерест» Патрульна поліція перевірила водоймища на території міста.

Міський голова звернув увагу Патрульної поліції на проблему паркування на прибудинкових територіях і біля під’їздів. Олександр Гончаренко підкреслив необхідність складання штрафів за порушення правил паркування.

На минулому тижні у Краматорську сталося 6 пожеж. 

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко розповів, про результати перевірки приватних перевізників щодо чистоти в транспортних засобах. В цілому санітарний стан транспортних засобів задовільний, але були деякі зауваження.

«За результатами перевірки були складені листи до керівництва підприємств-автоперевізників с проханням їх ліквідувати. У разі неусунення зауважень, транспорт буде зупинений та відправлений до підприємства», – сказав Андрій Литвиненко.