Краматорськ за тиждень: очікування поставки вакцини Pfizer та ремонт дороги методом «Сларі сіл»

01.06.2021, 11:31, 361,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

За інформацією Андрія Петриченка, за тиждень у Краматорську виявлено 50 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 123). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 59 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 51, хворих на ШВЛ -3.

З початку кампанії з вакцинації зроблено 2356 щеплень. Кількість осіб, які перебувають в черзі на вакцинацію -1361(на першу дозу) та 1800 (на другу дозу). Станом на сьогодні залишок CoronaVac -1004,  AstraZeneca – вичерпано.

Орієнтовно через 2 тижні, місто очікує постачання трьох вакцин, у тому числі й Pfizer.

По інформації поліції Краматорська, за тиждень надійшло 1028 заяв, з них до ЄРДР внесено 57 кримінальних правопорушень, у тому числі тяжких та особливо тяжких 10, крадіжок – 30, шахрайства – 6, наркозлочинів – 3.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорську відпрацьовано 654 виклики на лінію «102».  Патрульна поліція зафіксувала 15 ДТП (4 з них з потерпілими). За порушення карантинного режиму у громадському транспорті складено 12 адміністративних постанов.

За тиждень у Краматорську сталося 2 пожежі, потерпілих немає.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, що наразі  підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг. Підрядною організацією виконується ремонт доріг струйним методом.

На цьому тижні розпочався експеримент на вулиці Дружби – ділянку дороги від вул. Я. Мудрого до Ювілейної відновлюють методом «Сларі сіл».

«Ця технологія дає можливість заощадити кошти на поточному ремонті приблизно у два рази та продовжити термін служби доріг.

Слід зауважити, що тонкий шар покриття «Сларі», товщиною приблизно від 1 до 1.5 мм величини каменю максимального розміру, використовується для відновлення дорожнього покриття та виконує своє призначення як захисний шар основного покриття зберігаючи  його від подальшого руйнування. Ремонт ділянки завершиться до кінця тижня. Далі будемо дивитися, як дорожнє покриття буде зберігатися в наших умовах», – розповів Андрій Литвиненко.

Тривають перевірки приватних перевізників щодо чистоти в транспортних засобах.

Як розповіла в.о. начальника управління освіти Олена Дрига, у Краматорську проходять ЗНО, які триватимуть до 15 червня. 27 червня на центральній площі миру відбудеться Перший Міський Випускний просто неба.