Краматорськ за тиждень: новий керівник КП «Міст» та вакцинація працівників найбільших підприємств

13.07.2021, 11:28, 616,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

За інформацією начальника відділу охорони здоров’я Андрія Петриченка, за тиждень у Краматорську виявлено 8 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 16). Станом на сьогодні у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 34 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 18, хворих на ШВЛ – 1.

З початку кампанії з вакцинації зроблено 8248 щеплення. За вихідні зроблено 191 щеплення.

Станом на сьогодні залишок вакцини – CoronaVac -1458,  AstraZeneca – 1760, Pfizer – 66, Comirnaty – 2557.

«У Краматорську працює п’ять мобільних бригад, що обслуговують підприємства міста. На сьогодні вакцинація проведена військовим, які розташовані в місті та працівникам Національної поліції. Надалі щеплення буде проведено працівниках найбільших підприємств. Наразі планується вакцинація на заводах НКМЗ (1200 осіб) та «Енергомашспецсталь» (1000 осіб).

За інформацією поліції Краматорська, за тиждень надійшло 973 заяви, з них до ЄРДР внесено 72 кримінальних правопорушень.

Батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорську відпрацьовано майже 754 викликів на лінію «102».  Зафіксовано 10 ДТП, з них 1 – з потерпілими. За тиждень складено 12 адміністративних протоколів за порушення маскового режиму у транспорті.

За тиждень на території Краматорської ТГ сталося п’ять пожеж, постраждалих немає.

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Литвиненко доповів, підприємства дорожнього господарства продовжують займатися поточним ремонтом доріг та ліквідацією ямковості.

Розпочато ремонт тротуару у селищі Жовтневому. Строк завершення робіт 1 жовтня. Ремонт тротуару по бул. Краматорському, роботи планується завершити до 1 серпня.

За інформацією Андрія Литвиненка, УЖКГ продовжує опрацьовується питання встановлення обмежувача швидкості по бульвару Краматорському (район ЗОШ № 8 та магазину «Анна»). Наразі розглядається варіант встановлення там піднятого пішохідного переходу.

Директор КП «Міськсвітло» Юрій Марченко доповів, що світлофор на перехресті вулиць Двірцева та Я. Мудрого має значний фізичний знос.

З управлінням житлово-комунального господарства вже узгоджено виконання поточного ремонту цього світлофору», – зазначив Юрій Марченко.

Під час апаратної наради міський голова Краматорська представив присутнім нового керівника КП «Міст». Їм став Вадим Лукашук. До цього Вадим Васильович працював головним інженером  КП «КАТП 052810». Інеса Панченко, яка раніше очолювала підприємство, перейшла на посаду заступника директора.