Краматорськ за тиждень: нові випадки смерті від коронавірусу

20.04.2021, 11:37, 979,

За тиждень виявлено 604 підтверджених випадки захворювання на коронавірус (на минулому тижні 896). У міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 173 особи, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 148, решта чекають результатів аналізу.  У понеділок, 19 квітня, у Краматорську зареєстровано 15 смертей від ускладнень, викликаних COVID-19. Про це під час апаратної наради розповів начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко. За період вакцинації зроблено 280 щеплень, за минулий тиждень – 10. Петриченко зазначив, що випадки захворювання стають більш тяжкими.

19 квітня у краматорській міській лікарні №3 провели нараду з питання безперебійного забезпечення киснем пацієнтів з COVID-19. В ході наради розроблено план заходів щодо перепідключення внутрішніх мереж електропостачання, розроблений план оперативних взаємодій лікарні №3 з підрозділами МНС та РЕМ в разі аварійного відключення від електропостачання.

До поліції Краматорська за тиждень надійшло 1174 заяви, з них до ЄРДР внесено 109 кримінальних правопорушень, у тому числі тяжких та особливо тяжких 31, крадіжок – 41, шахрайств – 19, розбійних нападів – 2.

За інформацією начальника Краматорського відділу поліції, полковника Василя Поштака, зростання кількості заяв пов’язано з тим, що з приходом весни на вулицях перебуває багато людей. Крім того, мешканці міста повертаються на свої дачні ділянки, де виявляють правопорушення та звертаються в поліцію за допомогою.

Патрульна поліція на минулому тижні зафіксувала 16 ДТП. В аварії в районі перехрестя вулиць Ювілейна та Аероклубна загинули двоє людей. Причина – перевищення швидкості, інші обставини встановлюються.

Складено 15 адміністративних постанов за порушення правил карантину.

На минулому тижні у Краматорську сталося 8 пожеж. 

Продовжуються роботи з демонтажу рекламних конструкцій. До 1 травня центр міста має бути без рекламних конструкцій.  

За інформацією відділу транспорту, зв’язку та енергетики, громадський транспорт рухався згідно з графіками.

Міський голова Олександр Гончаренко звернув увагу на необхідність контролювання приватних перевізників щодо чистоти в транспортних засобах.