Краматорськ за тиждень: ліквідація наслідків негоди, припинення роботи Центру масової вакцинації, встановлення нового світлофору

27.07.2021, 10:54, 554,

За інформацію начальника відділу охорони здоров’я Краматорська Андрія Петриченка, в період з 12 по 18 липня зареєстровано 14 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу, показник склав 7,58 на 100 тис. населення, що на 12,5 % нижче попереднього тижня (за попередній тиждень в місті виявлено 16 підтверджених випадків COVID-19, показник – 8,66 на 100 тис. населення.). Середнє число випадків за день – 2.

Станом на 26 липня в місті вакциновано 12416/3100 (ревакцинація) осіб, у тому числі 1522 медичних працівників (лікарі та середній медперсонал). Залишок вакцин: AstraZeneca- 1510, CoronaVac- 941, Pfizer Comirnaty- 2455, Moderna- 2100. В  Центрі масової вакцинації населення на території льодової арени (вул. Дружби, 1а) за весь час роботи пункту вакциновано –  871 особа. За вихідні – 204 особи. Як повідомив Андрій Петриченко, Центр припиняє свою роботу – на Льодовій арені розпочинається процес підготовки льоду, і вже найближчим часом ХК «Краматорськ» почне свої тренування. Вакцинація буде продовжуватися, забезпечуючи достатню потужну спроможність – 270 щеплень на добу у амбулаторіях ЦПМСД № 1 та 2. Крім того, у центральній частині міста покращиться надання цього виду медичних послуг – вже у п’ятницю запрацює третя бригада лікарів, графік роботи буде з 8.00 до 15.00 по буднях, а ті громадяни, що записувалися в чергу на вакцинування, будуть запрошені на конкретний час за телефоном, аби уникнути черг.

З 19 по 26 липня батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті відпрацьовано 643 виклики на лінію «102». На території обслуговування було скоєно 15 дорожньо-транспортних пригод, травмованих та загиблих не було. Продовжується робота працівників батальйону з використанням електронного приладу вимірювання швидкості «TRUСAM» з метою посилення уваги на дорозі та зменшення аварійності по бульвару Краматорський, в районі магазину «АННА».

За тиждень у Краматорській поліції було внесено до ЄРДР 118 проваджень, з них 62 – тяжкі та особо тяжкі, у тому числі 1 вбивство та 1 розбійний напад.

За минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало. Обслуговуючими  підприємствами ТОВ « УК «ЛАДІС», КО «ЖБК», та ОСББ проводились роботи з поточного ремонту житлового фонду міста, виконувались заявки населення, також ліквідовувалися наслідку буревію.

За інформацією РЕМ під час негоди вийшло з ладу 155 з 385 підстанцій, це приблизно 40 % абонентів. Підприємство власними силами – 6 бригадами та за допомогою ДС НС, КП «Міськсвітло» та «ДРУАС» намагалися якнайшвидше ліквідувати усі аварії. Наразі з майже 400 персональних заявок невиконаними залишаються 50. Ремонтні роботи тривають. Міський голова звернув увагу голів старостинських округів на необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців селищ для своєчасного прибирання та кронування дерев, які можуть становити загрозу для ліній електропостачання.

На минулому тижні КП «ДРУАС» виконаний поточний ремонт доріг загальним обсягом 654 м² :

  • вул. М.Приймаченко б. 5,7, – 580 м2;
  • тротуар парк Ювілейний – 70 м²;
  • ліквідація пошкоджень на мосту (виїзд в сторону м. Слов’янськ) – 4 м2

Також продовжувалось виконання робіт з поточних ремонтів: тротуари всел. Жовтневе; тротуар по бул. Краматорському від вул. Паркова до вул. Наді Курченко (парна сторона). Розпочато ліквідацію ямковості струйним методом: вул. Дружби, Восьмиквартирна, Білгородська, Краматорська.

КП «Міськсвітло» проводило поточне утримання ліній зовнішнього освітлення. Також тривають роботи по будівництву світлофорного об’єкта на перехресті вулиць Мостова та Хабаровська. Термін завершення робіт до 1 вересня поточного року.