Краматорськ за тиждень – комунальні підприємства продовжують ремонти доріг та благоустрій міста

26.05.2020, 10:56, 74,

Упродовж минулого тижня усі комунальні підприємства міста працювали у штатному режимі, виконуються поточні ремонти вулиць, продовжуваливідсипкуасфальтовою крихтою селищних доріг, а у центрі та старій частині міста почали роботи із встановлення сучасних стаціонарних модульних вбиралень.

Упродовж минулого тижня спеціалісти КП «ДРУАС» продовжували прибирати вулиці, дороги та тротуари від випадкового сміття, виконували викошування трави там, де це необхідно. Загальний обсяг доріг, відремонтованих поточним ремонтом у період з 18 по 24 травня склав 1548 квадратних метрів. На перехресті вулиць проспект Миру та В.Стуса виконано роботи з відновлення дощоприймальних лотків. Продовжується поточний ремонт системи водовідведення відкритого типу у Старому Місті.

1050 тон твердих побутових відходів та 518 кубічних метрів сміттєзвалищ вивезено з міста силами КАТП.

Маршрути міста обслуговувало 17 од. тролейбусів та приблизно 90 од. автобусів (13 – комунальних, 77 – приватних). Станом на 25 травня перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування у нашому місті продовжує здійснюватися за умови наявності у пасажира «спеціального квитка» та документу, який підтверджує особу (ПАСПОРТ, ПОСВІДЧЕННЯ З ФОТО, «КАРТКА  КРАМАТОРЧАНИНА» та ін.).

Протягом тижня мали місце скарги на короткочасну відсутність води в деяких районах міста, які були пов’язані з виконанням ремонтних робіт на водопровідних мережах.Усунуто 16 витоків на водопровідних мережах, 28 витоків в колодязях, замінено 250 п/м водопровідних мереж, усунуто 54 засмічення на каналізаційних мережах. Всього з початку року накрито 193 од. колодязів.

Прес-служба