Краматорськ за тиждень: комунальні підприємства ліквідовують наслідки негоди, ведуться поточні ремонти доріг, у новорічну ніч на площі Миру відбудеться святковий феєрверк

28.12.2021, 11:41, 189,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко провів щотижневу апаратну нараду, на якій керівники структур міста доповіли про результати своєї роботи.

Начальник відділу охорони здоров’я  Андрій Петриченко доповів, що станом на 28 грудня у Краматорську зареєстровано 18 910  підтверджених випадків COVID-19.

За минулий тиждень у місті виявлено 95 підтверджених випадків COVID-19 (на попередньому –120).

За період пандемії кількість вакцинованих, які перебували на стаціонарному лікуванні – 171 особа.

Загальна кількість вакцинованих з початку кампанії  – 114 022 особи. За минулий тиждень щепленно 2094 особи.

У Центрах масової вакцинації населення на території магазину «Вікна та двері» (вул. Двірцева,45), на території залізничного вокзалу та в приміщенні торговельного центру «Епіцентр» прийом здійснюють 5 бригад лікарів. У вихідні дні з 25 по 27 грудня вакциновано 193 особи.

Залишок вакцин у місті: AstraZeneca – 300,  CoronaVac –1739,  Pfizer Comirnaty –948, Moderna –440.

Наталія Ананських, в.о. начальника управління освіти, доповіла, що наразі на COVID-19  у дитсадках хворіє 7 дітей та 5 вихователів, у школах – 15 дітей та 1 учитель.     

Начальник управління житлово-комунального господарства Андрій Літвіненко повідомив, що за минулий тиждень суттєвих аварійних ситуацій по багатоквартирному житловому фонду не виникало. Обслуговуючими  підприємствами ТОВ «УК «ЛАДІС», КО «ЖБК» та ОСББ проводилися роботи з поточного ремонту житлового фонду міста, виконувались заявки населення.

Завершені роботи з капітального ремонту зовнішнього освітлення скверу за будівлею ПКіТ «НКМЗ».  

 Продовжуються роботи з капітального ремонту фундаментів, стін та фасадів у житлових будинках по вулиці Двірцева, 26 та  Рум’янцева, 30.

Триває капітальний ремонт покрівлі житлового будинку ЖБК на  бульварі Краматорському, 16.

 Станом на сьогодні всі транспортні засоби КП «КТТУ» та ПрАТ «Краматорське автотранспортне підприємство -11410» облаштовані переносними валідаторами, й у мешканців міста, які користуються послугами громадського транспорту, є можливість сплатити за проїзд безконтактною банківською картою.

Начальник управління з гуманітарних питань Андрій Гореславець повідомив, що вночі 1 січня 2022 року о 01.00 на площі Миру відбудеться святковий новорічний феєрверк, який, як зазначив міський голова, профінансовано за кошти меценатів.