Краматорськ за тиждень: борги за теплопостачання та перший веломаршрут

23.03.2021, 11:54, 1223,

За минулий тиждень у Краматорську виявлено 797 випадків захворюваності на covid-19. Всього з початку епідемії померли 146 осіб, з них 18 за попередній тиждень (з них 7 за минулі вихідні). Про це повідомив начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко. Середній рівень захворюваності  на день склав 113,9 (рівень минулого тижня 59,4).

Краматорська міська лікарня № 1 подала заяву в Національну службу здоров’я України на отримання «ковідного пакета». Рішення буде прийнято 1 квітня. В разі підтвердження, Краматорськ матиме ще 100 додаткових ліжок для госпіталізації хворих на ковід-19.

Як повідомив директор «Краматорськтеплоенерго» Олександр Стоцький, за березень показник оплати населенням теплоенергії склав 53%, з початку року – 68%. Заборгованість підприємства перед «Нафтагазом» складає 170 млн. грн. Сьогодні є загроза, що краматорськтеплоенерго може не отримати номінацію на постачання газу від «Нафтагазу».

Міський голова Олександр Гончаренко звертається до мешканців міста поставитися з розумінням до цієї ситуації та погасити заборгованість за теплопостачання.

До поліції Краматорська за цей же період надійшло 1090 заяв, з них до ЄРДР внесено 93 кримінальних правопорушення, у тому числі тяжких та особливо тяжких 25, крадіжок – 9, шахрайства – 14, наркозлочинів – 10.

Патрульна поліція на минулому тижні зафіксувала 12 ДТП без потерпілих. Складено 37 адміністративних постанов за порушення маскового режиму у громадському транспорті. 

За минулий тиждень в Краматорську сталося дві пожежі. 

В понеділок, 22 березня, в балці Кутовій хлопець знайшов міну часів 2014 року. Сьогодні з Маріуполя приїдуть піротехніки аби її вилучити.

За 14 днів роботи льодової арени «Краматорськ» вдалось зібрати на поточний рахунок Комунального підприємства «Міст» 600 000 гривень.

Як повідомила начальник транспорту, зв’язку та енергетики Олена Бахметьєва, громадський транспорт рухався згідно з графіками. З минулої п’ятниці почали діяти обмеження щодо проїзду людей похилого віку. Перший час були непорозуміння між пасажирами та водіями. Основна проблема – проїзд пенсіонерів, що працюють, в часи пік. Олена Бахметьєва наголосила, щоб проїхати безкоштовно в часи обмеження, людина похилого віку повинна подати водію пенсійне посвідчення та перепустку або довідку з міста роботи.

На минулому тижні було оголошено тендер на проведення робіт з будівництва світлофорного об’єкта в мікрорайоні Лазурний (перехрестя вул. Мостова-Хабаровська).

Об’явлено тендер на підготовку проєктно-кошторисної документації на світлофорний об’єкт на перехресті вулиць Южна-О. Тихого.

Внесені уточнення в тендерній документації на нанесення розмітки. Уточнення стосується першого веломаршруту, який з’єднає парк Пушкіна та парк Ювілейний.