Краматорськ за тиждень: аварія на контактній мережі та розслідування випадків масового відключення від газопостачання

30.03.2021, 14:01, 511,

До поліції Краматорська за тиждень надійшло 1103 заяв, з них до ЄРДР внесено 94 кримінальних правопорушення, у тому числі тяжких та особливо тяжких 16, крадіжок – 33, шахрайства – 19, наркозлочинів – 7.

Патрульна поліція на минулому тижні зафіксувала 13 ДТП з 4 потерпілими, без загиблих. Складено 22 адміністративні постанови за порушення маскового режиму у громадських місцях і транспорті. Щодо порушень правил паркування біля центрального ринку – складено 8 постанов.

Як повідомив під час апаратної наради керівник КТТУ Андрій Литвиненко,  29 березня сталася аварія на контактній мережі.  На ділянці по вул. О. Тихого між мікрорайоном «Станкобуд» та вул. Маяковського вийшов з ладу кабель живлення. Через це тролейбусний маршрут №2 не може функціонувати у повному обсязі. 

За інформацією Андрія Литвиненка, кабель довжиною 115 метрів замовили в Києві. Доставити його у Краматорськ мають за 2-3 дні. 2 квітня КТТУ планує приступити до ремонту.

Таким чином, з 30 березня та до закінчення ремонтних робіт комунальний транспорт працюватиме в наступному порядку:

– на маршруті №2 “КТТУ – ЄМСС” працюватиме 6 тролейбусів з автономним ходом;

– на скороченому маршруті №2а “КТТУ – УПСЗН”(перехрестя вул. В. Стуса – вул. Маяковського) працюватиме 7 тролейбусів;

– на маршрутах №8а та №8б працюватиме по 2 автобуси;

– маршрут №3 та №5 працюватиме до кільця НКМЗ.

Щодо випадків масового відключення від газопостачання з боку “Донецькоблгазу” 6 березня. За інформацією місцевої прокуратури, цей факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та спрямовано для організації проведення досудового розслідування.