Краматорськ за тиждень: аналіз води у водоймах та дата відкриття льодової арени

16.02.2021, 13:35, 650,

Директор Краматорської міської філії державної установи “Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” Людмила Хомякова повідомляє, що ними було проведено лабораторний аналіз якості води у двох водоймах – на Василіївській Пустоші та у селищі Веселому. Згідно їх оцінки якість води в обидвох водоймах відповідає нормативним показникам, тому вони цілком придатні для купання.

Начальниця відділу транспорту, зв’язку та енергетики Олена Бахметьєва, повідомила про значне зменшення пасажиропотоку за «експериментальним» маршрутом приватного перевізника до селища Дмитрівка. Аналогічна проблема недостатньої наповненості спостерігається і за маршрутом №33, який обслуговується міським комунальним підприємством. Тож, імовірно, з 1 березня буде переглянуто графіки роботи обидвох маршрутів.

Тимчасово виконуючий обов’язки командира батальйону патрульної поліції у містах Краматорськ та Слов’янськ Єгор Голубов доповів, що ними проводиться систематична робота з виявлення випадків торгівлі алкоголем у нічний час, коли це заборонено згідно із рішенням Виконавчого комітету Краматорської міської ради. При цьому він наголосив, що робота із виявлення таких порушень може бути ефективнішою в рази, якщо мешканці Краматорська будуть повідомляти правоохоронні органи про факти скоєння правопорушення самостійно. Василь Поштак, начальник Краматорського районного управління поліції також повідомив, що з метою підвищення ефективності роботи патрульної поліції у цьому напрямку, спеціалісти міськвідділу поліції проведуть  навчання для патрульних поліцейських.

Інеса Панченко, директор КП «Міст» доповіла, що процес запуску льодової арени «Kovzanka» триває згідно графіку і 5 березня підприємство планує відкрити її двері для перших відвідувачів. Про те, буде це вільне катання чи заняття спортивних секцій повідомлять пізніше.

Міський голова повідомив, що суттєво збільшилась кількість скарг мешканців Краматорська з приводу проведення профілактичних робіт Краматорським управлінням з газопостачання та газифікації ПАТ «Донецькоблгазу». У свою чергу, директор КУГГ Сергій Пантрепа повідомив, що усі роботи з поточного утримання газопроводів і їх профілактичного обслуговування відбуваються згідно попередньо затверджених планів. «Я розумію, що ми не можемо втручатись у вашу професійну діяльність, але прошу вас тоді посилити роботу щодо інформування мешканців будинків, які ви плануєте відключати, аби не допускати соціального напруження, – наголосив Олександр Гончаренко, – адже відомо заздалегідь, що є обладнання, яке треба зареєструвати – проведіть спочатку роз’яснювальну роботу у цьому напрямку, аби після профілактики одразу запустити будинок, а не залишати людей у мороз без газу на тривалі періоди».