Краматорськ за тиждень: зниження захворюваності на коронавірус, зроблено проби води та встановлення дорожніх знаків у Дмитрівці

12.01.2021, 11:08, 655,

За інформацією відділу охорони здоров’я показник середньодобової захворюваності на коронавірус у Краматорську на цьому тижні знизився до 59,3 випадків на добу ( на минулому тижні він складав 70).

  • З 4 по 11 січня до Краматорського відділу поліції надійшло 10958 заяв та повідомлень про правопорушення, з них внесено до ЄРДР 96 кримінальних порушень, у тому числі тяжких та особливо тяжких 41, 1 вбивство, 1 нанесення тілесних ушкоджень, 28 крадіжок. Повідомлено про підозру лише 1 особі, розслідувано 1 кримінальне провадження. Зафіксовано 7 фактів незаконного продажу алкоголю після 23.00.
  • Розпочав свою роботу новий, 33 маршрут. Наразі спеціалісти відділу транспорту, зв’язку та енергетики опрацьовують технічне завдання для нанесення розмітки на цих відрізках шляху. Також до кінця січня на звернення мешканців селища Дмитрівка буде встановлено дорожні знаки у їх населеному пункті, який тепер належить до Краматорської ОТГ.   
  • Міський голова Олександр Гончаренко звернув увагу підзвітних служб на необхідність переведення світлофорного об’єкту по вул. К. Гампера біля СКМЗ у режим кнопкової роботи. Керівник КП «Міськсвітло» Юрій Марченко доповів, що для вирішення питання організації та удосконалення схеми дорожнього руху буде потрібен деякий час, але вже відсьогодні цей об’єкт перейде у мигаючий режим.
  • Середньодобова подача води за тиждень склала 34,0 тис. м3/добу, рівень попереднього тижня 36,4 тис. м3/добу. За тиждень усунуто:  11 витоків на водопровідних мережах, 3 витоки з колодязів, 59 засмічень на каналізаційних мережах. Також було відібрано 518 проб питної води з мереж «Краматорського водоканалу» – відхилень від норм у воді не виявлено.
  • На минулому тижні до керуючої компанії «Ладіс» найдішло 436 звернень від громадян, у тому числі в вихідні дні – 107 по аварійним питанням. Усі вони були опрацьовані та вирішені.
  • Як повідомили в УП та СЗН наразі фінансування з державного бюджету для виплати соціальних допомог та субсидій очікується після 15 січня.