Краматорск за тиждень

22.12.2020, 12:44, 258,

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради керівники структур, що відповідають за життєдіяльність міста Краматорська, доповіли про результати роботи.

  • Так, за інформацією Краматорської міської філії ДУ “Донецький ОЛЦ МОЗ України”, наразі строки виконання ПЛР-тестування складає добу. Більш того – у Краматорську потужностей вистачає, аби проводити 600 тестувань, а  у середньому завантаженість лабораторій складає лише 400 зразків (з урахуванням сусідніх міст). Тим не менш, рівень захворюваності  зростає. Наразі він складає приблизно 80 випадків на добу.
  • Мають місце пориви теплотрас – так поки що без опалення залишається терапевтичне відділення № 2 та будинок № 38 по вул. Двірцевій – однак теплопостачаючи організації обіцяють завершити ремонт на цих об’єктах протягом доби.
  • На минулому тижні відбулося 22 ДТП, 1 тяжкий злочин (розкрито) за ст.118 Кримінального кодексу України та 8 пожеж без постраждалих.
  • Комунальники виконували прибирання та посипку доріг, ремонт аварійно-небезпечних ділянок автошляхів та поточний ремонт тротуару. Було вивезено 783 т сміття. Середньодобова подача води за тиждень склала 36 тис. м3/добу, рівень попереднього тижня 35 тис. м3/добу. Усунуто  15 витоків на водопровідних мережах, 16 витоків в колодязях.