Краматорськ взяв участь в обговоренні з представниками Ради Європи подальших планів взаємодії

02.02.2022, 15:30, 358,

У Харкові відбулася робоча зустріч з директоркою Генерального директорату програм Ради Європи Вереною Тейлор, Головою Офісу Ради Європи в Україні Стеном Ньорловим та керівницею проєкту «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. Фаза ІІ» Ганною Христовою щодо обговорення планів подальшої співпраці у проєкті.

Участь у нараді взяли також заступниця міського голови Краматорська Олена Катальнікова, Голова Координаційної Ради ВПО при Краматорському міськвиконкомі, консультант проєкту та радник з питань ВПО в Донецькій області Олександр Ворошков і представники низки громадських організацій-партнерів.

Під час зустрічі, зокрема, обговорили реалізацію Проєкту в Краматорській громаді: проведення оцінки соціальних потреб громади (особливо ВПО), створення гендерного паспорту громади, підвищення спроможності фахівців у наданні якісних соціальних та психосоціальних послуг шляхом навчання на курсах Ради Європи HELP та по методикам Ізраїльської Академії травми тощо.

 Делегація Краматорської ТГ подякувала Раді Європи за допомогу та підтримку і висловила свою готовність до продовження плідної співпраці.